“Ateş Ülkesi” yıldızı Max Thieriot, olayların büyümesini izlemekten hoşlanıyor

anKeRcKO

Yeni Üye
4

Araba sürüşleri

Çocuklarım olur olmaz, birdenbire berbat bir uçucuya dönüştüm. Kovid olunca her yere araba sürmeye başladık. Biz buna Thieriot Ailesi Maceraları diyoruz. Dürüst olmak gerekirse, bir an en iyi arkadaş olabilecek 6 yaşında ve 8 yaşında bir çocuğunuz olduğunda ve bir sonraki an arabamızdayken bu bizim vahşi, çılgın aile meselelerimizdir, sadece bizim eşyalarımızdır. Bunu havaalanında herkesle paylaşmak zorunda değiliz.

5

49ers

Ailem yaklaşık altı nesildir San Francisco'da yaşıyor. Çocukluğumda babamın bana verdiği imzalı bir Joe Montana formam var. Oğullarım da sporu seviyor. İkisi de bayrak futbolu oynuyor. Henüz saldırmaya başlamalarına hazır değilim.

6

Hikayeler anlatmak

İngilizce benim en güçlü dersim olmadığı için yazarken hiçbir zaman kendime güvenmedim. Diğer birçok yazarla aynı kelime dağarcığına sahip değildim. Ama bir noktada, birine bir şeyler hissettirebildiğim sürece bunu yapmak zorunda olmadığımı fark ettim.

7

Egzersiz yapmak

Her zaman sıska bir çocuktum ve kas yapmak istedim. Yeterince kararlı olduğumda ve yalnızca azimle bu değişikliği fark etmeye başladım. Şunu fark ettim: Tamam, eğer kendinizi gerçekten bir şeye adarsanız oldukça şaşırtıcı şeyler başarabilirsiniz.

8.

Çiftlikten sofraya

Bağ yöneticilerimizden biri olan Ulises Valdez adında bir adamımız vardı ve bana şöyle dedi: “Max, çok çalıştığında yemeklerin tadı çok daha güzel oluyor.” Bir sığır yetiştirdiğimde hayvanın büyümesini izliyormuşum gibi hissediyorum. Onu neyle beslediğimi biliyorum. Bu etin geldiği yerdeki hayatını takdir ediyorum.

9

Ruh hali müziği

Yönetmenlik yaparken müziği düşünüyorum. Sahnenin hızı nedir? Ve şu anda bir şarkıyı hayal edebiliyorsam, burada hangi şarkı çalıyor ve o anda seyircinin hissetmesini istediğiniz şeyi nasıl motive ediyor?

10

Ömür boyu arkadaşlar

Çocukluğumdan beri pek çok arkadaşımı tanıdığım küçük bir kasabada büyüdüm. Bir bakıma beni ayakta tuttuğunu düşünüyorum. Beni köklerime, beni tanıyan ve özümde kim olduğumu bilen insanlara, televizyonda gördükleri aktöre geri getirdi.