Brian Cox, Başarının 3. Bölümündeki bu büyük değişiklik hakkında ne hissetti?

anKeRcKO

Yeni Üye
Logan’da iyi bir şey olduğunu düşünüyor musun?

Ah evet. Bence onun hakkında çok iyi şeyler var. Bence çok yanlış anlaşıldı. Bence her şey çok ters gitti. Sırtımızdaki yaralar, annenin, kız kardeşin, erkek kardeşle olan ilişkinin hikayesi gibi küçük anlarımız var – ve buna girmiyorlar. İşte burada bir insan oluyor çünkü o zayıflıklarla, hepimizin her gün sahip olduğu tüm sorunlarla ve yaptığımız ya da yapmadığımız tüm korkunç seçimlerle dolu.

Ve bu biziz [as actors] Yapıyoruz, düşünmüyoruz BT. Ve bence birçok oyuncu bunu anlamıyor. Bu pozisyonun sorumluluğunu anlamıyorlar. “Ah, karaktere yeni girdim ve sonra onu 7/24 yaşıyorum” gibi bir şey olduğunu düşünüyorlar. toplum pahasına bireysellik arayışı. Avrupa tiyatrosuna baktığınızda, her şey her yıl yerleşen ve devam eden topluluk ve gruplarla ilgilidir. Amerika bunu yapmadı. Bir aktör olarak üzerinde çalıştığınız herhangi bir projede önemli olan topluluk, topluluktur. Topluluğu yaratmanız ve topluluğa karşı davranmanız gerekir; bu senin “Bunu yapmalıyım; Sadece rol yapabilirim.

[Expletive] . bu mutlak [expletive] Anlamsız. Bize katılın. Bu bir oyun. çalıyor. Çocuklar böyle yapar. Çocuklar, “Ben o karakterim ve onu elimden bırakamam” diye düşünmezler. Doğal bir oyun içgüdüleri vardır ve biz oyunun ne hakkında olduğunu unuturuz. Üzgünüm, dersin sonu. [Laughs.]

İzleyicilerin oyuncu ve karakter arasındaki bu ayrımı da bulanıklaştırması yeni bir şey değil ——

Ah evet. acı çekiyorum!

—— ve senden onlara anlatmanı isteyen yabancılar okudum [expletive] dışında. Bu aşamada kariyeri belirleyen böyle bir rolün verilmesi bir hediye gibi geliyor mu? Yoksa seni hapsediyormuş gibi mi hissediyor? Sokakta bu yabancılar size yaklaştığında nasıl hissediyorsunuz?

Dramatik çalışmanın gücü o kadar olağanüstü ki ve insanların kendini tanıma ihtiyacı – ve Logan gibi biri kültürel bir ikon haline geldi. Ama nereye giderseniz gidin bir şey var: 60 yılı aşkın bir süredir oyuncuyum. Ben çok büyük işler yaptım. [“Succession”] yaptığım çok özel bir çalışma ve bana çok şey kattı ve bunun için gerçekten sonsuz minnettarım. Ama yol üzerinde sadece bir durak. Bana göre amaç bu değil. Şimdi bu yanlış olabilir. Bu beni tanımlayabilir. Ama yine de devam ediyorum.