Bu hafta sonu izlemek için ne kadar zamanın var?

anKeRcKO

Yeni Üye
Bu hafta sonu … yarım saatim var ve bağlantıyı kaçırdım.

“Emin değilim”
Ne zaman görülmeli:
Şimdi Netflix veya Max’te.

Bu HBO komedisinin beş sezonunun tamamı artık Netflix’te mevcut; bu, rakip platformlar arasında bir zamanlar aşılamaz olan uçurumu bir araya getiren yüksek profilli birkaç dizinin ilki. (“Band of Brothers” ve “Six Feet Under”, diğerlerinin yanı sıra yakında Netflix’e geliyor.) Dizinin yaratıcısı olan Issa Rae, hayatında bir sonraki bölüme başlamak için mücadele eden bir kadını canlandırıyor. ve büyümüş” bölümü, kariyeri, en iyi arkadaşları ve aşk hayatı ile ne yaptığını bilmesi gereken bölümdür. Güvensizlik, özellikle yüksek gerilimli arkadaşlıklardan hoşlanıyorsanız, büyük bir heyecan yaratır.

… üç saat ve ben Agatha Christie’yi severim.

“Neden Evans’a sormadın?”
Ne zaman görülmeli:
Şimdi BritBox’ta; Bölüm 1, Amazon’da da mevcuttur.

Hugh Laurie, esas olarak Galler’de geçen bu üç bölümlük polisiye gerilim filmini uyarladı ve yönetti. Bobby (Will Poulter) deniz kenarında golf oynarken ölmekte olan bir adamla karşılaşır ve son sözleri “Neden Evans’a sormadılar?” Neden gerçekten! Bu, Bobby ve çocukluk arkadaşı Frankie’yi (Lucy Boynton) dedikodu ve ünlü yüzlerle dolu romantik bir soruşturmaya götürür. “Evans”, daha yoğun cinayet serilerinin kaçındığı canlı bir çekiciliğe, bir mizah anlayışına ve yaramazlığa sahiptir. All Creatures Great and Small’daki kostümleri beğendiyseniz, buna bir göz atın.

… altı saat ve ilginç bir komedi istiyorum.

“Yerleştirildi”
Ne zaman görülmeli:
Şimdi Freevee, Roku Kanalı veya Tubi’de.

Başlangıçta 2011-2012 yılları arasında yayınlanan bu şımarık, tatlı Avustralyalı komedinin altı bölümlük yalnızca iki sezonu var, bu yüzden hızınızı buna göre ayarlayın. Roo (Alison Bell) berbat bir işte mücadele ediyor ve en iyi arkadaşıyla takılıyorken eski erkek arkadaşları birer birer ölmeye başlıyor. İlk başta trajik bir tesadüfler dizisi gibi görünür, ancak Roo daha spesifik, belki de doğaüstü bir şeyin yolda olduğuna ikna olur. Şovun yapısı karanlık olsa da, “Laid” aslında şevkli ve şapşal, “The Leftovers”tan çok “The Good Place”. Sevimli pislik karakterleri seviyorsanız, çıtır parmak arası terliklerinizi atın ve buna bir göz atın.