Bu hafta sonu izlemeye ne kadar zamanınız var?

anKeRcKO

Yeni Üye
Bu hafta sonu… yarım saatim var ve yemin ederim öğle yemeğine kadar hava kararacak.

“Şekiller Adası”

Ne zaman görülmeli:
Artık Apple TV+’ta.

Bu nazik anaokulu şovunda, Triangle ve Circle’ın Square’i “Yeti Gecesi” kutlamasıyla neşelendirmeye çalıştığı yeni bir tatil özel bölümü var. Elbette, tatili arkadaşlarının erken gelişen mevsimsel depresyonuna bir panzehir olarak icat ettiler, ama kek pişirme bahanesini kim sevmez ki? “Shape”in şık, hatta belki de iddialı bir estetiği var ama bu bölüm bana, karakterleri aynı zamanda sahte bir tatili kutlayan ve kendilerini şaşırtıcı bir güçle ifade eden daha tüylü “Fraggle Rock”ın rüya gibi şiirlerini hatırlatıyor. “The Winter Blues” Cuma günü çıkıyor ve “Shape Island”ın önceki dokuz bölümü de bir o kadar tatlı.

…iki saat ve çeşitlilik hayatın tuzu biberidir.

“Doğrulanmış stand-up”

Ne zaman görülmeli:
Artık Netflix’te.

Bu iki bölümlü stand-up gösterisinde, yararlandıkları önermeler genellikle garip bir şekilde benzer olsa bile, çeşitli tarz ve yetenekleri kapsayan on farklı komedyen yer alıyor. (Rosebud Baker, hamileliğin dehşetini konu alan bir diziyle çığır açanlar arasında yer alıyor.) “Verified”, gelecek vaat eden çizgi romanlardan vazgeçen “Premium Blend” veya “Def Comedy Jam” serisinin çağdaş bir yinelemesi gibi görünüyor. spot ışığına biraz daha yakın. Ancak eski dizilerden farklı olarak, “Verified”ın duruşmalara ev sahipliği yapan büyük bir yıldızı yok, bu yüzden aynı zamanda TikTok’ta geziniyor ve önemli anları izliyormuşsunuz gibi geliyor. Erken benimseyen biri olmayı seviyorsanız, buna bir göz atın.

…birkaç saat boyunca YouTube’da çok sayıda ahır görüntüsü izliyorum.

“Clint Harp ile Restorasyon Yolu”

Ne zaman görülmeli:
Şimdi Discovery+ ve Max’te.

Sunuculuğunu Clint Harp’ın üstlendiği bu sevimli yaşam tarzı serisinin 4. sezonu şu anda yayınlanıyor (ve Salı günleri Magnolia’da yayınlanıyor). Önceki bölümlerde olduğu gibi, büyüleyici projeler içeriyor; tahıl silolarını kulübelere dönüştürmek! Ohio’daki bir ahırı Teksas’taki bir düğün mekanına dönüştürün! — tarih, marangozluk ve marangozluğun tarihi hakkında pek çok harika bilgi içerir. Buradaki son açıklamalar genellikle en az ilgi çekici kısımdır (hayır, garajın her zaman bu kilisenin bir parçasıymış gibi göründüğünü sanmıyorum, çok teşekkür ederim), ancak denemeler sürekli olarak ilginçtir. Eğer bir şeyi parçalara ayırdıysanız ve “Muhtemelen hangi parçanın hangisi olduğuna çok dikkat etmeliyim… eh, eminim ya fark edeceğim ya da fark etmez” diye düşündüyseniz, o zaman şunu yapmış olursunuz: bu plan işe yaramıyor Tren, şuna bak.