Bu hafta sonu ne kadar zamanın var?

anKeRcKO

Yeni Üye
Bu hafta sonu … bir saatim var ve her yaş için eğlenceye ihtiyacım var.

“Piñata Ustası!”

Ne zaman izlenir:
Cuma günü Netflix’e geliyor.

Aile demografisinde bağlayıcı olmayan ancak şenlikli ve eğlenceli bir şeye ihtiyacınız varsa, yarışmacıların ustaca piñatalar yarattığı bu Meksika yarışma serisini (İspanyolca, altyazılı veya dublajlı) deneyin. Saf piñata parçalayan mutluluk söz konusu olduğunda gösteri tuhaf bir şekilde cimri, ancak sergilenen hayal gücü ve zanaat neredeyse bunu telafi ediyor. “Piñata”, çocuk jürisi nedeniyle bana Netflix’in ayrıntılı çocuk buluşu programı “Making Fun”u hatırlatıyor ve “Lego Masters”a benzer bir enerjiye sahip. Eklemek isterim ki, eğer içinizde DIY ruhu varsa, bu gösteri kesinlikle kendi piñatanızı yapmakla ilgilenmenizi sağlayacaktır.

… 90 dakika ve beklenmeyeni özlüyorum.

‘Yetişkinler için Noel Yüzme Kitabı’

Ne zaman izlenir:
Şimdi HBO Max’te.

Üzgünüm günlük hayranları: Bu bir Temmuz günlüğü değil. Viral hit Too Many Cooks’un yaratıcısı Casper Kelly tarafından yazılan ve yönetilen çarpık, kanlı ve zaman zaman komik bir korku filmi. “Yule”, Alex ve Zoe’nin (Justin Miles ve Andrea Liang) romantik bir kaçamak için bir kulübe kiralayıp bunun yerine bir sürü cani düşmanı keşfetmelerini konu alıyor. Bütçe dışında her şey, en iyi şekilde aşırı olan vahşi bir maksimalizme sahiptir. Daha geleneksel bir TV Noel partisi deneyimi arayanlar için, çok sayıda kanalda ve akış hizmetlerinde değişen miktarlarda gösterişli markalama içeren statik şömine sahnesinin versiyonları mevcuttur.

…çok, çok saat ve ben sadece bir kez karar vermek istiyorum.

‘sözleşme ustası’

Ne zaman izlenir:
Şimdi YouTube’da.

Greg Davies ve Alex Horne tarafından sunulan bu İngiliz panel şovunun her sezonunda, beş komedyen bir dizi tuhaf ve aptalca görevde yarışıyor: uzaktan bir mumu söndürmek, ata binerken bir atı boyamak, üzerinize bir ananas saklamak. Akıllı geçici çözümler ve kronik yetersizlik eşit parçalarda mevcuttur. Gösteri yakın zamanda 14. sezonunu yayınladı, ancak ABD’de şu ana kadar yalnızca 11 tam sezon mevcut; Yanlış gidemezsiniz, ancak 4., 5., 7., 9. ve 11. sezonlar için zaafım var. Bir şekilde hepsini gözden kaçırırsanız, birkaç uluslararası yineleme de var ve Yeni Zelanda olanı özellikle eğlence.