Bu hafta sonu ne kadar zamanın var?

anKeRcKO

Yeni Üye
Bu hafta sonu … bir saatim var ve güneş ışığını seviyorum.

“Asmaların Altında”
Ne zaman izlenir:
Şimdi Akor TV’de.

Schitt’s Creek’in sudaki balık ortamını ve biraz TV Noel filmlerini seviyorsanız, ancak daha önemli bir şey istiyorsanız, bu sıcak topluluk dramasını deneyin. Lewis ve Daisy (Charles Edwards ve Rebecca Gibney), yemyeşil bir Yeni Zelanda şarap imalathanesinin tek mirasçıları olduklarına inanıyorlar – ona amcası ve üvey babası tarafından miras bırakıldı – ancak bunun yerine ortak “ruh mirasçıları” ve şaraphane olduklarını bulmak için düşündükleri kadar karlı olmayabilir. Güneşle sırılsıklam High Jinks takip eder. Altı bölümlük ilk sezon mutlu bir cümbüş yapıyor ve ikinci sezonun ilk iki bölümü şimdi mevcut ve yeni bölümler Pazartesi günleri geliyor.

… birkaç saat ve 90’ları seviyorum.

“Bebek Bakıcıları Kulübü”
Ne zaman izlenir:
Şimdi Roku, Tubi veya Freevee’de.

Son yıllarda Netflix, Ann M. Martin’in Bebek Bakıcıları Kulübü kitaplarının popüler bir modern uyarlamasının iki sezonunu yayınladı, ancak geçmiş yılların düşük çözünürlüklü, çok ciddi çocuk programlarından yararlanıyorsanız, bunu görüşürüz. 1990’dan önceki versiyon. Her şey beklediğiniz gibi: genç kahramanlarımız günlerini birbirlerinin tutkularını destekleyerek, aşklar ve aile kavgaları yüzünden ıstırap çekerek, pizza yiyerek ve ara sıra bebek bakıcılığı yaparak geçiriyorlar. Şovun şaşırtıcı derecede cazip tema şarkısının keyfini çıkarırken, yaygın hayalet saç lastiği sendromunu deneyimlemeye hazırlanın. 13 bölüm var ve farklı platformlarda farklı sırayla var.

… çok, çok saat ve küçük bir TV projesi istiyorum.

‘köşe gazı’
Ne zaman izlenir:
Şimdi Freevee’de.

2004’te gösterime giren bu fantastik Kanada komedisinin 107 bölümü, ayrıca 48 bölümlük bir film ve animasyon yan ürünü var – sizi yaz boyunca devam ettirecek kadar mutlu şakalar. Brent Butt, aynı zamanda tüm yerel tuhaflar için merkezi bir buluşma noktası görevi gören küçük bir kasaba Saskatchewan benzin istasyonunun sahibini yarattı ve başrolde oynadı; Hiçbir şey olmuyor ama herkes orada olmaktan mutlu. Eylem, sanki Gilmore Girls, Letterkenny ve Sports Night güçlerini birleştirmiş gibi harika örnek diyaloğa tabidir. “Northern Exposure”un yayınlanmaya uygun olmadığını her hatırladığınızda öfkeyle doluyorsanız, bunu izleyin.