Bu hafta sonu ne kadar zamanın var?

anKeRcKO

Yeni Üye
Bu hafta sonu… yarım saatim ve bir çift patenim var.

“cumartesi”
Ne zaman izlenir:
Şimdi Disney+’ta veya Cuma günleri saat 21:00’de Disney’de.

Bu tatlı ilkokul komedisi, Chicago’nun Güney Yakası’nda cumartesi günleri yerel paten pistinde kaymayı seven üç arkadaşı (Danielle Jalade, Daria Johns ve Peyton Basnight tarafından canlandırılıyor) konu alıyor. Şov, çoğu çocuğun ücretinden daha hızlı ve daha iyi şakalara sahip ve ebeveynlik alt kurguları, herhangi bir ABC komedisinde tam evde olurdu. Patenlerinizi bağladığınızdan bu yana bir dakika geçtiyse, buradaki görkemli koreografi ihtiyacınız olan dürtü olacaktır. İlk altı bölüm şu anda yayınlanıyor ve şov her hafta Cuma günleri yeni bölümler yayınlıyor.

…bir saat sonra yaban mersini turşusu yapardım.

“Kayıp Mutfak”
Ne zaman izlenir:
Şimdi HBO Max veya Discovery+’da.

The Bear’ı izlediyseniz ve “Bu hoşuma gitti ama bu diziyle ilgili her şeyin farklı olmasını da isterdim” diye düşündüyseniz, Maine’in küçük bir kasabasındaki lüks bir restoran hakkında rüya gibi bir realite dizisi olan The Lost Kitchen’ı deneyin. her şeyin ve herkesin olağanüstü derecede nazik ve sevgi dolu olduğu yer. Şov, şef Erin French ve yerel kaynaklı yiyecekler sunan ve yalnızca kartpostal ile yapılan rezervasyonları kabul eden restoranı The Lost Kitchen’ı konu alıyor. Diğer yemek realite şovlarının çoğu cırtlak ve yapmacık olsa da, bu samimi ve ışıltılı, kalp kırıklığınızı atlatmak veya en azından Google’da “Maine’e iyi bir şov gibi taşınmanızı” sağlamak için mükemmel bir seçenek.

… birkaç saat ve bu gitar burada.

“Benim Tür Ülkem”
Ne zaman izlenir:
Şimdi Apple TV+’ta.

Yarışma programlarından daha doymuş bir pazar hayal etmek zor; “American Idol” ve onun yinelemeleri ve torunları, on yıl öncesine göre daha az baskın ancak yine de her yerde bulunan ağ temelleri olmaya devam ediyor. Neyse ki, Country formatı uyarlıyor ve “bir şarkı söyle sonra jüri üyelerini dinle” standardı yerine bu, anlamlı rehberlik ve destek sunan mentorlarla daha destekleyici ve işbirlikçi. Şov ayrıca The Voice’tan daha az gösterişli; büyük arenalar veya sığır çağrıları yoktur ve öne çıkan özellikler arasında bir düzenlemeyi yarım adım yukarı taşımak yer alır. (Bu gerçekten bir fark yaratıyor!)