Bu hafta sonu ne kadar zamanın var?

anKeRcKO

Yeni Üye
Bu hafta sonu… yarım saatim var ve lirik bir şeyler istiyorum.

“Kavşak”
ne zaman izlenir
: Şimdi Disney+’ta.

İlk bakışta “The Crossover”, ortaokul izleyicileri için ciddi atletik reşit olma hikayeleri olan “The Mighty Ducks: Game Changers” veya “Big Shot” gibi şovlara sığabilir. Ancak Kwame Alexander’ın Newberry ödüllü şiir romanına dayanan dizi, şiirsel ve dokunaklı, stilize edilmiş ve zekice, David Makes Man’in daha küçük bir versiyonu. Dizi, basketbol yıldızları olarak babalarının izinden gitmek ve aynı zamanda kendilerini birbirlerinden ve ebeveynlerinden farklı kılmak isteyen ikiz kardeşler Josh ve JB’yi (Jalyn Hall ve Amir O’Neil) konu alıyor. Aileniz Friday Night Lights için tam olarak hazır değilse ama yine de derin bir aile draması istiyorsanız, buna bir göz atın.

…bir saat ders çalışmaya dayanabilirdim.

“Harika Performanslar: Şimdi Dinle”
ne zaman izlenir
: Cuma 21:00’de, PBS’de.

Kemancı ve orkestra şefi Scott Yoo, Buenos Aires’te tango tarihini ve özellikle de besteci Astor Piazzolla’nın çalışmalarını araştıran bir bölümle başlayan bu coşkulu müzik ve seyahatname serisinin dördüncü sezonuyla geri dönüyor. “Duymak” hem sanatsal hem de mekanik olanı kapsar – aramızda kim bir akordeonun bağırsaklarının nasıl çalıştığını bilmek istemez ki? – ama asıl kartviziti, şovun yarışmacılarından yayılan neşe. Birlikte müzik yapmak eğlenceli olmalı! Gerçekten iyi olmak daha da eğlenceli! (Yayın saatleri için yerel listeleri kontrol edin.)

…birkaç saat ve ben yenilik için can atıyorum.

“juri görevi”
ne zaman izlenir
: Cuma günü FreeVee’de başlıyor.

“Jüri Görevi”nde yer alan iki gösteri vardır: biri “The Office” gibi sevecen derecede ilginç bir sahte belgesel ve diğeri, eğlendirmek için tasarlanmış psikolojik bir deney olan gerçek bir “Truman Show”. İşin garibi… çoğu zaman işe yarıyor. Ronald Gladden, bir jüri üyesi olduğuna ve bir belgesel için çekildiğine inanıyor. O değil. Dahil olan diğer herkes bir aktör, her an planlı bir icat ve gülünçlük etrafını sararken, Ronald etkileyici bir şekilde arkadaş canlısı ve iyimser. Şovun acımasız veya ahlaksız hissettireceğinden korkmuştum ama şaşırtıcı derecede sevimli. Bu hafta dört bölüm ve önümüzdeki iki Cuma günü ikişer bölüm iptal edildi.