Canlı Fenerbahçe Yüksek Divan Şurası Lideri Uğur Dündar Radyospor’a konuk oldu

BOTR

Aktif Üye
10:48

Fenerbahçe’de 9 Nisan Cumartesi Günü Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapılacak olan Yüksek Divan Heyeti başkanlığı seçiminde Vefa Küçük, Sait Yılmaz ve Nail Kır ile bir arada başkanlık için yarışacak olan sarı lacivertli kulübün eski yöneticisi gazeteci Uğur Dündar, Radyospor’da Aygün Özipek’in canlı yayın konuğu oldu.

İşte Uğur Dündar’ın açıklamaları…

11:10

“Ali Koç ile 1.5 saatlik bir görüşmemiz oldu”

Fenerbahçe Yüksek Divan Konseyi başkanlığı için 4 ay çıkmasını kıymetlendiren Uğur Dündar, “Bu kadar epey aday çıkması hakkında Fenerbahçe’nin insan zenginliği ve bedel zenginliği diyelim. Fenerbahçe’de Yüksek Divan Şurası lider adayı olmam sonucu kısa bir müddetde alınmadı. Sayın Lider Ali Koç ile toplantıdan adaylığımı açıklamamın etik olmayacağını düşündüm. Ali Koç ile 1.5 saatlik bir görüşmemiz oldu ve daha sonrasında başka adayların adaylığını açıklamasından daha sonra ben de adaylığımı deklare ettim.” dedi.

11:13

“Vefa Küçük ne yazık ki palavra söylüyor”

Yüksek Divan Konseyi lider adayı ve mevcut lider olan Vefa Küçük’ün kendisi hakkındaki “Uğur Dündar bir projedir” açıklamasıyla ilgili ise Dündar, “Ben dün gece kıymetli dostum Müjdat Gezen ile görüşmemiz oldu. Müjdat Gezen, ‘Benim skeç metni hazırlamama gerek yok. Vefa Küçük’ün seninle ilgili açıklamaları epey hoş skeç olur’ dedi. Vefa Küçük ne yazık ki palavra söylüyor. Vefa Küçük, ‘Bana Aziz Yıldırım projesisin’ diyor. Vefa Küçük, Aziz Yıldırım periyodunda Yüksek Divan Konseyi lideri oldu, bu biçimde proje Vefa Küçük.

11:15

“Allah akıl fikir versin diyorum”

Ünlü gazeteci Vefa Küçük’ün hakkında savlarıyla ilgili kelamlarını şöyleki sürdürdü:

“Vefa Küçük’e Allah akıl fikir versin diyorum. Vefa Küçük benim Fenerbahçe kulübüne Atatürkçülük getireceğim üzere bir şeyler söylemiş. Vefa Küçük ne konuştuğunu bilmiyor. Ben ne dedim; ‘Bu kulübün köklerinde Kuvâ-yi Ulusala vardır, Atatürkçülük vardır’ dedim. Bu da epey olağan. Bu seçim yarışı biraz daha devam ederse Vefa Küçük Yeşilçam sinemalarını aratmayacak bir senaryo yazacak üzere…”