Chase Stokes “Outer Banks”i geri çevirdi. Yeniden düşündüğüne sevindi.

anKeRcKO

Yeni Üye
Chase Stokes, Netflix’te “Outer Banks”in kalbindeki genç hazine avcısı John B.’yi oynamaya başlamadan önce, yetenek ajanslarına Chase Stokes adlı gelecek vadeden genç bir aktör hakkında övgüler yağdırmak için bolca e-posta gönderen kurgusal bir Hollywood yöneticisini canlandırdı.

Ayrıca geçimini sağlamak için bir barmen ve yemek fotoğrafçısı olarak çalıştı ve oyunculuk dersleri alırken aylarca kanepede sörf yaparak ve ara sıra Ovation Hollywood (eski adıyla Hollywood ve Highland) alışveriş merkezinin otoparkında 2009 BMW’sinde uyuyarak geçirdi.

Stokes, içinde bulunduğu koşullara rağmen, başlangıçta Outer Banks seçmelerine yönelik teklifleri geri çevirdiğini söyledi – bu bir Goonies yeniden yapımı gibi hissettirdi ve bir klasiği kirletmek istemediğini söyledi. Ancak sonunda bir tahliye bildirimi, aşırı ısınan motor ve arabasının son kullanma tarihi geçmiş etiketleri, onu denemeye ikna etti. Bunu yaptığı için kendini şanslı sayıyor.

Stokes, “Ama bence mutluluk, tutarlılık, kararlılık ve çok çalışmanın bir araya gelmesidir” dedi.

“Outer Banks”, ada topluluklarının (“Kooks”) zengin çocuklarıyla savaşan ve John B’nin babasının ortadan kaybolmasıyla bağlantılı hazineyi arayan bir grup çekici genç maceracı (“Pogues” olarak bilinir) hakkında bir gençlik dizisidir. bağlantı. 2020’de çıkış yaptı ancak ikinci sezonu Temmuz 2021’de gösterime girdiğinde patlak verdi., Netflix’in dört hafta boyunca dünya çapında en çok izlenen İngilizce dizisi. 3. Sezonu tanıtan bir hayran etkinliği, Khalid ve Lil Baby gibi isimlerin performanslarını izlemek üzere Cumartesi günü California, Huntington Beach’e 4.000’den fazla ziyaretçi çekti. Oyuncular ayrıca dizinin dördüncü sezon için yenilendiğini duyurmak için sahne aldı.

Outer Banks’ın 3. Sezonu Perşembe günü başlıyor ve John B. ve diğer Pogue’ların, North Carolina’s Outer Banks’in sahip olduğu ilk iki sezonda başarılı bir şekilde toplayıp ardından hazine kaybettikten sonra başka bir altın arayışında yeni bir çığır açmasını takip ediyor. Mürettebat en son Poguelandia adını verdikleri ıssız bir adada görüldü ve John B’nin ölü olduğu varsayılan babası Big John’un (Charles Halford tarafından canlandırılıyor) beklenmedik keşfi, başka bir ödülü ortaya çıkarmak için kaşıntıyı yeniden alevlendiriyor.

Bir West Hollywood otelinden yapılan bir görüntülü görüşmede Stokes, kendisini ünlü yapan rolü geri çevirmekten ve “Outer Banks”ın arkadaşlık ve sınıf farklılıkları hakkında söylediklerinden söz etti. Bunlar röportajdan düzenlenmiş alıntılardır.

Başlangıçta Outer Banks seçmelerini geri çevirdiniz. Seni yeniden düşünmeye ikna eden ne oldu?

Amazon’da Tell Me Your Secrets adlı bir program olan Outer Banks’tan hemen önce yaptığım işe kadar bir aktör olarak gerçekten hiç para kazanmadım. Ama o gösteriden gelen para bir nevi kurumuştu – kapımda bir tahliye bildirimi vardı, arabamın ruhsatının süresi dolmuştu, gittiğim her yerde motorumdan duman çıkıyordu. Tamirci değilim, bu yüzden nasıl tamir edeceğimi bilmiyordum ve yapacak param da yoktu.

Outer Banks seçmelerini birkaç kez reddettikten sonra harika bir kast yönetmeni olan Lisa Fincannon’dan bir telefon aldım ve “Bunun için okumalısın” dedi. Pazar geldi ve bir telefon aldım ve [my agent] “Bu gece uçağa biniyorsun,” dedi. İşte 14 sayfa diyalog. İşte ilk dört bölüm. Bir uçağın en son sırasında, orta koltuğa oturacaksınız ve Charleston’a ineceksiniz. Uçaktan indiğinizde seçmeler tam yerinde.” Ben yaptım ve gerisi tarih oldu.

“Outer Banks”ı görmemiş birine nasıl anlatırsınız?

Raiders of the Lost Ark ve Scooby-Doo’nun bir bebeği olduğunda ve o bebek The Goonies ile en iyi arkadaş olduğunda.

John B. hakkında özellikle kalbinize yakın olan bir şey var mıydı?

Dışarıdan, pek çok benzerlik varmış gibi hissediyorum. Suyun üzerinde büyüdüm; Florida’da büyüdüm, bu yüzden Cocoa Beach’ten yaklaşık 30 dakika [I was familiar with] sörf öğeleri. Tekne ehliyetimi ehliyetimi almadan önce aldım. Bence John B.’nin özellikle 3. sezonda yaşadığı, gerçekten bağ kurabileceğim bir şey, etrafındaki dünya korkusu ve başarısızlık korkusuydu. Bunu her zaman hissettim, bu yüzden kesinlikle paylaşıyoruz.

Şovun bir hit olduğunu ne zaman anladınız?

Sanırım şovun çıkışından altı ay sonra nihayet bize ikinci sezon için geri döneceğimizi söylediler. Covid sırasında yüzlerce insan bize film izlemeye geldi – işte o zaman iki ile ikiyi bir araya getirmeye başladığımızı düşünüyorum.

Ana kampımızı takip edeceklerdi. Tüm karavanlarımız Charleston’ın farklı bölgelerine yerleştirildi ve sanki bir uyarı ya da toplu mesaj gönderiliyor gibiydi: insanların yavaş yavaş gelmeye başladığını görebiliyordunuz ve bazen 20, bazen 2.000 kişi oluyordu.

En ilginç hayran etkileşimlerinizden bazıları nelerdi?

Gözümün önünde bayılan insanlar oldu ve ağlayan insanlar oldu. İnsanlar bana hayatlarını kurtardığımı söylediler, ki bu dizinin insanlara insanlık tarihinin sıkıntılı bir döneminde yardımcı olduğunu bilmek her zaman ilginçtir. Yani duyguların aralığı çok büyük ama hepsi de aynı derecede iç açıcı.

Ve şimdi bu gerçekten harika çünkü tüm Charleston topluluğu bizi gerçekten kucakladı ve sokakta yürüyorsunuz ya da bir restorana gidiyorsunuz ve insanlar size göz kırpıyor ya da başparmaklarını kaldırıyor.

Poguelandia etkinliğine gidiyor musunuz?

Doğal olarak.

Konser konsepti nereden çıktı?

İlk gösterimi yapmadık; Şovun hiçbir zaman kırmızı halısı olmadı. Dünyayı gerçekten delice bir oranda tüketen bir şey yaratmak için inanılmaz derecede çok çalıştık ve platform bunu gördü ve bizi tebrik etmek istedi. Bence bu gösteriye bir kaside: gösteri bir tür parti; bir çeşit isyandır. Öyleyse neden bir müzik festivali düzenlemiyorsunuz?

Outer Banks büyük ölçüde işçi sınıfı pogları ve zengin tuhaflar arasındaki sınıf ayrımı hakkındadır. Orada sınıf ayrımcılığıyla ilgili bir mesaj var mı?

Sadece bu ülkede değil, dünyada her zaman sınıf farklılıkları olduğunun kanıtı olduğunu düşünüyorum. Ve alt sınıf fazladan para kazanmanın bir yolunu bulmak için dişe dişe mücadele edecek ve üst sınıf birkaç bin dolar daha tasarruf etmenin bir yolunu bulacaktır. Kaçınılmaz bir hüsran var ve bence Pogue’ları itici faktör bu. Hemen orada olacaklar, biliyor musun? Onu görebilirsin. Onlara çok yakın, ama oraya nasıl gideceklerini bulamıyorlar.

Dizi arkadaşlık hakkında ne söylüyor?

Ata binecek ya da ölecek ve sizinle uzun mesafelere gidecek bir grup arkadaşa sahip olmak her çocuğun hayalidir ve bu çocuklar pek bir şeyleri olmayan bir ortamda büyüdüler. Azla çok şey yapmayı bu şekilde öğreniyorlar ve bunu görmek güzel. Arkadaşlığın gerçek yorumunu veren bir projenin parçası olduğum için çok gururlu ve minnettarım – sadece inişleri değil, çıkışları ve zaferler kadar sevgiyi de gösteriyor.

Ekrandaki bu dostluk, kameralar kapalıyken oyuncular arasında bir arkadaşlığa dönüştü mü?

Hepimiz şova ince özgeçmişlerle geldik. İçine girmek ve bu karakterler aracılığıyla o gerçeği ve şeffaflığı yaratmamız gerektiğini hissetmek için, bir nevi aşık oluyorsunuz ve bu çılgın dostluk ve kimyayı inşa ediyorsunuz.

Sizce bu dostluk diziden öteye gidecek mi? Ne kadar süreceğini düşünüyorsun?

Umarım sonsuza dek. Neredeyse dört yıl oldu ve umarım bir 40 daha yaparız.