Christina Hendricks’e göre güzellik korseler ve şekillerden ibarettir

anKeRcKO

Yeni Üye
NBC’nin dört sezonluk suç dizisi Good Girls’ün ardından Christina Hendricks, çöp kutularını karıştırmaktan ve kafasına silah dayamaktan bıkmıştı.

“‘Bana antika bir kanepenin üzerine güzel bir elbise ve bir korse giydirin’ diye şaka yaptım” diye anımsıyor. “’Temiz ve güzel olmasını istiyorum.’”

Ardından, Edith Wharton’un romanından esinlenen ama modern bir üslupla hazırlanan, 1870’lerin Londra’sında koca ve unvan arayışı içinde fırtınalar estiren beş sıra dışı Amerikalı kızın anlatıldığı bir Apple TV+ dizisi “The Buccaneers” geldi.

İki kızı yarışan yeni zengin New Yorklu Patricia St. George’u canlandıran Hendricks, “Bunu neredeyse ortaya koyduğumu hissediyorum” dedi. “Bayan St. George için riskler çok ama çok yüksek olsa da bu, yaşam ve ölümden çok toplumla ilgili.”

Bu korseler devam ettiği sürece sorun yok. Daha önce “Small Town, Big” adlı komedi dizisini yönettiği Dublin’den yaptığı telefon görüşmesinde, “Kızım, ‘Mad Men’de uzun yıllar iç çamaşırı giymek benim için tişört giymek gibi bir şey” dedi. Instagram’da bale, vintage mobilyalar ve şekillere olan tutkusundan bahsediyor. Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1

Instagram’da bale izleyin

Bale dansçısı olarak büyüdüm ve bunu profesyonel olarak sürdürememem ve sürdürememem her zaman biraz üzüntü vericiydi. Ve kesinlikle çok sık canlı bale izleme fırsatım olmuyor. Instagram’da dans gruplarını takip edip, günde birkaç kez arzuladığım şeyin bir kısmını elde edebileceğim aklıma geldi.

2

Boncuklu saçaklı lambalar

Kathleen Caid adında bir lamba sanatçısı vardı ve ben onun lambalarından bazılarını topladım. Sizi neredeyse anında başka bir zamana taşıyorlar. Romantik bir çekiciliğe, inceliğe sahipler ve odadaki herkesin güzel görünmesini sağlıyorlar.

3

Kişiliğe sahip bir oda

Birisi odasını kim olduğunu yansıtacak şekilde tasarlamak için çaba ve zaman harcadığında her zaman etkilenirim. Tarzımın biraz vintage-eklektik olduğunu söyleyebilirim. Evimde biraz dekor var, biraz Viktorya dönemi var, çok fazla tuhaflık var. Her zaman, eğer kaçabilecek gibi görünen bir mobilya parçasıysa, bacakları veya elleri olabilir, muhtemelen onu istediğimi söyleyerek şakalaşırız.

4

Alışveriş merkezinde izleyen insanlar

Çok çeşitli insanlar, çeşitli nedenlerle burada buluşuyor. Bunu seviyorum, hangi durumda olursanız olun – ister evinizi özlüyor olun ister sadece tanıdık bir şeye ihtiyaç duyuyor olun – bir alışveriş merkezine gidersiniz ve ABD’nin herhangi bir yerinde olabilirsiniz.

5

Köpek yürüyüşleri

Bunun onların en sevdikleri aktivite olmasını ve caddede kasılarak yürüyor gibi görünmelerini seviyorum. Ama aynı zamanda ebeveynlerle olan alışverişi de seviyorum. Hemen köpeklere bakıyorum ve tatlı bir sesle köpekle konuşmaya başlıyorum, bu arada bu Dublin’de pek hoş karşılanmıyor.

6

Şarkıcı-şarkı yazarları

İlk sırada Joni Mitchell vardı, ardından Kate Bush ve Tori Amos. Şimdi Angel Olsen, Margaret Glaspy ve Sharon Van Etten var. Bazen benim adıma konuştuklarını ya da sanki o gitarla sahnede olmanı diliyormuşum gibi hissediyorum. Yazabilecekleri şiirler biraz hayal ürünüdür.

7

Kutudan spagetti, kavanozdan sos

Bu benim mutlak rahatlık yemeğim. Mutlu olduğumda, moralim bozulduğunda, ne istediğimi bilmediğimde, bu her zaman doğru olan şey olacaktır. Bazen üzerine malzeme ekliyorum; küçük bir parça keçi peyniri, birkaç zeytin. Ne olursa olsun her zaman en sevdiğim yemek olacak.

8.

oluşturmak üzere

1930’dan önce inşa edilmiş her şeyin hayranıyım ve modern odalara girdiğimde şunu düşünüyorum: “Şimdi tek yapmaları gereken süslemeler eklemekti ve bu oda sıcak olurdu.” Bunu neden yapmadılar ki?” Güzel bir alan yaratmak için mobilyaların teslim edilmesinden önce birinin dikkat ettiği detaylardan etkilendim. Ama bana göre bir oda, süssüz, tamamlanmış bir oda değildir.

9

Duruma uygun giyinin

Birinin odaya, binaya veya ülkeye uygun şekilde giyinmesini gerçekten takdir ediyorum. Detaylara gösterilen ilgiyi ve eğlence duygusunu seviyorum. Bana mutlu olacak bir şeyler ve akşam için biraz ilham veriyor. Kostüm gibi bir şeye ihtiyacım olabilir.

10

Evcilleşmemiş çiçekler

İngiltere’ye taşındığımda ilk kez taze bitki ve meyvelerden oluşan bu yabani aranjmanları gördüm. Nefesimi kesti. Yürürken bir taşa takılıp, elinizde olanı kapıp, birbirine karışmış çalıları, çiçekleri ortaya çıkarmış gibi kendilerini vahşiliğe kaptırdılar. Çok Green Gables’ı, çok romantik hissettim.