Curb Your Enthusiasm'dan JB Smoove daha fazla dışarı çıkmanız gerektiğini söylüyor

anKeRcKO

Yeni Üye
JB Smoove daha önce buradaydı.

2006 yılında “Saturday Night Live”da yazar olarak işini kaybettiği zamana atıfta bulunarak, “Neredeyse eski 'SNL' hikayesine benziyor” dedi. “Bir şeyin ortaya çıkması için bir şeyin kaybolması gerekir.”

Bu kez film, Larry David'in evin hiç ayrılmayan ağzı bozuk misafiri Leon Black'i canlandırdığı “Coşkunuzu Azaltın”la bitiyor.

Yakında Smoove Sezonu geliyor.

“Larry onları asmaya istekli olabilir” dedi. “Onları çıkarmaya hazırım. Prodüksiyon ve yeni saat ve şapka kutusu serileri de dahil olmak üzere “Sevdiğim her şeyi sergileme zamanım geldi”. “Sürekli inşa ettiğiniz bir şeyi inşa etmenin gerçekten ilginç olduğunu düşünüyorum. Hiçbir zaman bitmedi.”

Aslında Smoove, Curb'ün bu on ikinci ve son sezonunun aslında onun son sezonu olup olmadığından hala emin değil.

Smoove, takım elbiseleri ve puro arabalarını göndermeden önce bir video görüşmesinde şöyle konuştu: “Sıcaklığın ne olduğunu asla bilemiyorum çünkü dünya değişmeye devam ettikçe Larry bu durumu nasıl atlatabileceğini ve bunu bize kendi yöntemiyle açıklayabileceğini düşünmeye devam ediyor.” vb. sevgili karavanını konuştu.Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1

Sıkı dans

Eşim Shah bana Parıldayan Parmaklar diyor. Küçükken bir dans grubunda başladım. Ve dostum, hayatım boyunca dans ettim. Eşim ve ben, gittiğimiz her etkinlikte kelimenin tam anlamıyla partinin hayatıyız. Biz kirli dansı severiz. Küçük hareketlerimizi yapmayı seviyoruz. Ve insanların bizi izlediğini bildiğimizde daha da iyi dans ederiz.

2

Takım elbise, ayakkabı, güneş gözlüğü

Bu tam olarak JB'nin görünüşü. Eğer yapabilseydim her gün takım elbise giyerdim. Tutumunuzu zorluyor. Elbisenizi bilinçli olarak nefes almanız gereken noktaya kadar sıkmanız, ardından üst düğmeyi iliklemeniz ve gecenin geri kalanında nefes vermemeniz gerekir. Eğer göbek dışarı çıkarsa bu elbisenin hakkını veremezsin.

3

Klasik saatler

Zamanı göstermeyen bir saat takardım. Pil bitmişti ve onu takmaya devam ettim. Bu saatin benim için ne yaptığını biliyor musun? Ne zaman birisi saatime bakıp “Saatin çalışmıyor” derse ben de “Neden çalışmadığını biliyor musun?” derim. Saatin kaç olduğunu biliyorum. Ve şimdi yola çıkma zamanı.”

4

Puro arabaları

İntihar kapılı 1968 model bir Lincoln Continental'ım var. Kişiselleştirilmiş tabağım 68 STAK. Bu araba koleksiyonumdaki mücevherlerimden biri. Ayrıca 1963 model bir Studebaker Avanti'm var. Larry'ye arabanın bir resmini gösterdim. Çıldırdı. “Bir yolculuğa çıkıyoruz Larry” dedim. Sahip olduğum bu arabalara puro arabaları diyorum. Arabayla geçerken ağzınızda güzel kenarlı bir puro olmalı ve iyi görünüyorsunuz.

5

Evinize kaleniz gibi davranın

Toplum içinde olduğunuzda bazen hiçbir yere gidemezsiniz. Bu yüzden tüm evi eğlence evi olarak yeniden tasarladık. Disk iteleme masam var. Bir bilardo masam var. Turşu topu büyüklüğünde mısır deliğim var. Misafirhane yaptık. Havuzlu ev yaptık. Havuz yaptırdık. Eviniz kaleniz olmalı.

6

Şapka hileleri

Doğru kenarı bulmalısınız çünkü her yüz farklıdır. Çok uzun bir yüzüm olduğu için siperliğimin biraz daha uzun ve biraz daha düz olmasını seviyorum. Elmacık kemiklerimi ve çenemi vurgulayacak belli bir yükseklik olmalı. Bazen sakalımı uzatıyorum ama bazen de gamzelerimi göstermeyi seviyorum.

7

Benim karavanım

Bir Thor Damon Kanun Kaçağımız var ve bu karavan çok büyük. Geceleri Los Angeles'tan Vegas'a giderken sürücü koltuğundan yıldızları görebiliyordunuz. Yalnızca karavan tatil köyleri sunuyoruz. Kamp alanı yapmıyoruz. Biz biraz bujiyiz.

8.

Kış bebeğim

Kayak yapmayı, tüp sürmeyi ve kar motosikletini seviyorum. Kışın bile hastalanmıyorum. 25 yıldır kayak gezilerinde burnum akmadı.

9

Vegan yiyin

Seyahat ettiğimde her zaman Buffalo Wild Wings'e giderim ve bir gün eti parçalıyordum ve artık bana hizmet etmiyordu. “Vay canına, sanırım bu konuyu aştım” dedim. Böylece eti bıraktım ve bu inanılmaz, inanılmaz bir değişiklikti. Tek zayıf noktam tatlılar. Bazı insanların tatlıya düşkünlüğü vardır. Tatlı dişlerim var. Neredeyse her gece akşam yemeğinden sonra fıstık ezmeli ve reçelli sandviç yemek zorunda kalıyorum.

10

Keşfetmek

Seyahat etmenin her yönünü seviyoruz; daha önce hiç görmediğimiz muhteşem şeyleri görmek ve dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak. Sizi çok yönlü kılar. Gençlere her zaman bir yere gitmelerini söylüyorum. Bütün hayatınızı mahallenizde geçirmeyin. Sokaklardan çekilin. Üniversiteye gitmek için. Fikir alışverişi. Hayat hikayenizi insanlarla paylaşın. Bu seni harika bir yetişkin yapacak.