“Dengesiz”de babanın günahları komedi altınıdır

anKeRcKO

Yeni Üye
Bu küçük konferans salonunda, bol puantiyeli bir takım elbise giymiş John Owen ve gülünç derecede mavi gözlerini vurgulayan dar beyaz bir tişört giymiş Rob ile iki adam aileyi, travmayı ve milyarder yüksek teknoloji süslemelerine rağmen bu fikri tartıştılar. “Dengesiz” çoğunlukla, ebeveynleri tarafından derinden utandırılan bir çocuğun hikayesidir.

Rob, “Gösterinin gizli silahı, ne kadar ilişkilendirilebilir olduğu,” dedi.

Bunlar röportajdan düzenlenmiş alıntılardır.

John Owen, babanın ünlü olduğunu ne zaman anladın?

John Owen Lowe
Doğuştan gelen bir şey değil. Ama öyle bir an var ki, ‘Oh bir dakika, benim varlığım herkesinki gibi değil’ diyorsunuz. Muhtemelen beşinci veya altıncı sınıftayken geriye dönüp bazı şeyleri yeniden değerlendirdiğimi hatırlıyorum. Oh, 8 yaşındayken babanla kırmızı halıda yürürken gerginleşmen normal bir deneyim değil.

Siz büyürken toplum içinde farklı mı davrandı?

John Owen
O kadar büyük bir fark yok. Sadece yok.

ROB ASLAN Halka açık olmayı çok, çok erken kabul ettim çünkü iki tür insan gördüm: ya kabul ederler ya da etmezler. Kalabalık Olma bana göre değil. Benim kahramanlarım onu iyi giyen insanlardır.

John Owen “Bana normal bir insan gibi davran” diyen bir tür ünlü var ve ben de “Ama değilsin! Sen normal bir insan değilsin. Senin hayatın normalden en uzak olan.” O yüzden bana bu oyunu verme çünkü o sahte. Rob, ara sıra akşamları canı yandığında “Hadi gidelim zürafa” der ve onun görülebileceği bir yere gideriz.