Gece geç saatlerde, Kevin McCarthy’nin başarısızlığının üçüncü gününde kahkahalar artıyor

anKeRcKO

Yeni Üye
Dün gecenin sizi uyutacak ve komedi izlememiz için bize ödeme yapacak önemli olaylarının bir özeti olan Best of Late Night’a hoş geldiniz. Burada Şu anda Netflix’teki en iyi 50 film.

Bu bana tanıdık geliyor

Temsilci Kevin McCarthy, Meclis Başkanı olma teklifinin üçüncü günü olan Perşembe günü birkaç tur daha oylamayı kaybetti — şimdiye kadar bir grup Cumhuriyetçi isyancı tarafından engellendi.

Jimmy Kimmel, Nancy Pelosi’nin “yarın gece programımızda olması gerektiğini, ancak eve uçamayacağını çünkü Kevin McCarthy’nin 11 kez daha kaybettiğini görmek için Washington’da olması gerektiğini” söyledi.

“Yakında çıkacak olan kitabında Prens Harry, Prens William’ın bir keresinde Meghan ile ilgili bir tartışma sırasında onu yere ittiğini iddia ediyor. Görünüşe göre kavga Buckingham Waffle Sarayı’nda gerçekleşti. —JIMMY FALLON

“William, Harry’nin karısı Meghan Markle’a hakaret ettikten sonra kavga ettiler. Harry, William’ın Meghan’a ‘zor’, ‘kaba’ ve ‘aşındırıcı’ dediğini, muhtemelen kurtarabileceğini ve onun Amerikalı olduğunu söylediğini iddia ediyor.” – JİMMY KİMMEL

“Nesillerdir akraba evliliğin sonucu olan iki kardeş kavga mı etmiş? Benim için tek sürpriz bunun Florida’da olmaması.” – JİMMY KİMMEL

“Kraliyetlerin kavga etmesi eğlenceli çünkü serçe parmaklarını dışarı çıkarıyorlar.” —JIMMY FALLON

“Harry ayrıca yeni kitabında Meghan ile evlenmeden önce William ve Kate’in Suits şovlarının dindar izleyicileri olduğunu yazıyor. Prens Harry’nin şu ana kadar söylediği her şeye inanmış gibi hissediyorum. Suits’in yıldızlarının bile Suits’in dindar izleyicileri olduğunu düşünmüyorum.” —JIMMY FALLON
Görülmeye değer bitler

Stephen Colbert, “Yedek” (“kraliyet ailesinin sürükleyici bir anlatımı veya pratik bowling ipuçları kitabı”) adlı kitabını tanıtmak için Prens Harry’nin yakında çıkacak olan “Geç Gösteri” görünümüyle dalga geçti.