Gece geç saatlerde sunucular Hamas’ın İsrail’e yönelik saldırılarını tartıştı

anKeRcKO

Yeni Üye
Jimmy Kimmel bunu bir “kabus durumu” olarak nitelendirdi ve aralarında “süper kandırılan, İsrail yanlısı eski Başkan Donald Trump”ın da bulunduğu dünya liderlerinin kınamalarına yol açtı; Kimmel, “bu durumu hemen aşmanın bir yolunu bulduğunu” söyledi. kendini dışarı çıkar.”

“Şunları yazdı: ‘Ben başkan olsaydım, Ukrayna’ya yapılan saldırı gibi İsrail’e yapılan korkunç saldırı asla gerçekleşmezdi.’ Sıfır şans!’ Doğru, eğer o başkan olsaydı hepimiz memnuniyetle çamaşır suyu içerdik. Hiçbir yerde savaş olmayacaktı.” -JİMMY KİMMEL
Kimmel, Trump’ın Cumartesi günü Cedar Rapids, Iowa’da düzenlenen bir mitingde fiziksel yeteneklerini Başkan Biden’ınkilerle karşılaştırdığı açıklamaları özetledi.

“En yakın müttefiklerimizden birinin yıkıcı bir terör saldırısına uğradığı gün, Trump sahnede kendi vücudunun Joe Biden’ınkinden ne kadar daha iyi olduğundan bahsediyor.” -JİMMY KİMMEL

“Belki gelecek yıl seçim yerine ıslak tişört yarışması yaparız ve buna bir son veririz.” -JİMMY KİMMEL
En güçlü önemli noktalar (Subpar Sürümü)

“Beyaz Saray’dan ayrıldıktan sonra eski Başkan Trump’ın Avustralyalı bir milyarderle Amerikan nükleer denizaltılarının yetenekleri hakkında, Rus gemilerine tespit edilmeden ne kadar yaklaşabilecekleri de dahil olmak üzere ayrıntıları paylaştığı bildirildi. Trump, ‘Haydi ama aptal değilim, önce Putin’e söyledim’ dedi.” – SETH MEYERS

“Evet, adamın Down Under’dan olduğunu duydu ve ‘Denizaltıların olduğu yer Down Under’ diye düşündü. Bilmesi gerekir. Eğer biri biliyorsa, aşağıdaki adama söylemeliyim.’” – STEPHEN COLBERT

“Trump anlaşmayı imzaladı, tamam mı? Eski satış mantrasına sadık kalarak: ABC – her zaman ulusal güvenliği tehlikeye atar.” – STEPHEN COLBERT

“Tamam, bu doğru değil. Bloomin’ Onion’ın orada üretilme şekli gibi Avustralya’nın bazı gizli sırlarını takas etmeden bizim gizli sırlarımızı açığa vuramazsınız.” – STEPHEN COLBERT
Görmeye değer ne

Kanadalı indie rock grubu Metric, Pazartesi günü “Late Show”da “Just the Once” şarkısını seslendirdi.