Gerçekten İhtiyacı Olan Tek Albümde 'Şeker' Aktrisi Kirby

anKeRcKO

Yeni Üye
Kirby, Colin Farrell'ın canlandırdığı Los Angeles özel dedektifinin Bond benzeri M-meets-Q karşılığı olan Apple TV+ dizisi Sugar'da Ruby rolünü kabul ettiğinde, kendisini benzer ruhların arasında buldu.

Rol arkadaşları Farrell ve Amy Ryan'ın dram ve komedi arasında sorunsuzca geçiş yapma yeteneği hakkında “Hepimiz bir şekilde ileri geri atlıyoruz” dedi. “Bir oyuncu olarak her zaman seyircinizi cezbetmeye ve memnun etmeye çalışıyorsunuz, ancak aynı zamanda malzemenin sizi heyecanlandırmasını da istiyorsunuz. Benim için bunun nedeni kendimi birçok dünyaya kaptırabilmemdir.”

Kirby'nin kendi kariyeri onu Killing Eve, Barry ve The Sandman gibi televizyon dizilerine götürdü. Son film projesi “Biz Yabancılar”da ticari bir binada temizlikçiyi canlandırıyor. Asimilasyon, kod değiştirme ve Gary, Indiana'ya ait olma ile ilgili.

“Bu benim için bir nevi gurur ve neşe, bence bu şimdiye kadar yaptığım en iyi iş” dedi.

Los Angeles'tan yapılan bir video görüşmesinde Kirby (geçen yıl Howell-Baptiste soyadını bırakmıştı), neden Doc Martens, Starbucks bardağı ve Solange'ın “A Seat at the Table” adlı eserinin kültürel ihtiyaçlar listesinde yer aldığını açıkladı. Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1

Lakros toplarıyla DIY masaj terapisi

Yeni en iyi arkadaşım. Lakros topu temelde her yere yanınızda götürebileceğiniz bir Tay masajıdır. Süper basit ama harika. Onu sırtımda ya da ayağımda yuvarlıyorum. Bu hemen ağrıyı hafifletir.

2

Jing Soslarıyla Uçun

Bunlar Jing adındaki şefin inanılmaz Çin sosları. Bunları haşlanmış yumurtadan ramen eriştesine kadar her şeyin üzerine koyabilirsiniz. Bu filizlenmiş fıstıkları çiftçi pazarından satın alıyorum. Daha sonra birkaç arpacık soğanı doğradım, birkaç siyah susam ekledim ve Fly by Jing sosuyla karıştırdım. Bu gerçekten doğrudan bir vuruş.

3

İyi bir vücut peelingi

Hayatımda sadece birkaç yüz bakımı yaptırdım ve onlara her zaman gerektiği kadar zaman ayıramıyorum. Ama iyi bir vücut peelingi – kendimi yeni bir insan gibi hissediyorum ve bunu evde de yapabilirsiniz. Size favori markam olduğunu söyleyebileceğim bir markaya sahip olmayı çok isterdim ama aslında yok. Belki birisi bunu okur ve benim favori markam olur.

4

Çiftçi marketleri

Los Angeles'tan uzaktayken en çok özlediğim şeylerden biri bu. Çiftçi pazarında yaptığım her yemeğin tadı, bakkalda aynı malzemelerle yapabileceğim her şeyden çok daha besleyici ve lezzetli.

5

Devasa yeniden kullanılabilir Starbucks bardaklarını suyla doldurun

Tonlarca su içiyorum, o kadar ki erkek arkadaşım kanımı sulandırdığımı söylüyor. Onun ve diğerlerinin çoğunun susuz kaldığını düşünüyorum. Onları her yere yanımda taşıyorum. Yeterince su içmezseniz neredeyse ölecekmiş gibi hissettiğiniz bir noktaya geleceğinizi düşünüyorum.

6

Doktor Martens

Muhtemelen Londra'daki en büyük özelliklerimden biri Doc Martens'i seven bir kız olmamdır. Onları birkaç kez topuklu ayakkabı yerine kırmızı halılarda giydim. Numara yapıyormuş gibi hissetmiyorsun ve bütün akşam kendini rahat hisseden tek kadın sensin.

7

Vintage altın takı

Ben bir tür saksağanım. Parlak şeyleri seviyorum. Ben aslında bir elmas adamı değilim ama güzel eski değerli taşların harika olduğunu düşünüyorum. Erkek arkadaşım yakın zamanda bana ince dallara benzeyen ve zümrütlerle süslenmiş kesinlikle büyüleyici bir altın yüzük aldı. Bu muhtemelen şimdiye kadar aldığım en büyük hediyelerden biriydi. Kesinlikle bu adamın bana verdiği en güzel hediye.

8.

İkinci el mağaza

Annem her zaman Londra'da bir pazar tüccarı olmuştur. Uzun süredir Portobello Yolu'nda faaliyet gösteriyor ve burada öncelikle vintage bir pazar var. Bunu şaka amaçlı söylüyorum ama başkalarının eşyalarını seviyorum. Arkasında bir hayat var, bir hikaye. Burada sahip olduğumuz kaynakların geri dönüştürülmesi ve yeniden kullanılması da benim için çok önemli. İhtiyacımız olan her şeye sahip olduğumuzu hissediyorum. Sadece bunu daha iyi dağıtmamız gerekiyor.

9

Düz beyaz ve iyi bir kruvasan

Çay kızı olduğum için oldukça İngilizim. Yani kahve benim için bir nevi zevktir. Bir kafe buluyorum, belki bir kitapla, bazen de kitapsız oturuyorum ve güzel bir düz beyaz ve çok iyi bir kruvasan üzerine bakıp düşünüyorum. Bu beni yeniden harekete geçiriyor.

10

Solange'dan “Masada Bir Koltuk”

Birisi hayatınızın geri kalanında yalnızca bir albüm dinleyebileceğinizi söyleseydi, muhtemelen bu olurdu. İlk çıktığında dinlediğimi hatırlıyorum. Pittsburgh'da çekim yapıyordum, birkaç gün izinliydim ve Washington DC'ye gitmek istedim çünkü Ulusal Afro-Amerikan Tarihi ve Kültürü Müzesi yeni açılmıştı. Oraya tek başıma gittim ve tüm zaman boyunca albümü çaldım.