GOP tartışması için gece yarısı

anKeRcKO

Yeni Üye
“Oyuncular bir anlaşmaya varıldığını duyduklarında nefes nefese kaldılar, çığlık attılar, güldüler, ağladılar ve sonra ‘Ben de aksan yapıyorum’ dediler.” –JİMMY FALLON

“Hallmark Channel, 1.200 Noel filminin tamamını bu sabah hemen çekmeye başladı.” -JİMMY KİMMEL

“Politico dün geceki tartışmanın ardından ‘Tim Scott’ın Kız Arkadaşı Aslında Gerçek’ başlıklı bir makale yayınladı. Ancak Tim Scott’la ilgili karar henüz verilmedi.” – SETH MEYERS

“Bir süredir Tim Scott bir kız arkadaşı olduğunu iddia ediyordu ama onu hiç kimse görmedi ve bağışçılar yarışta ona zarar vereceğinden endişelendiler, bu yüzden tartışmanın ardından onu sahneye çıkardı. Evet, nasıl tanıştıkları sorulduğunda şu cevabı verdi: ‘Oraya giderken onun Uber şoförüydüm.'” –JİMMY FALLON

“Ah, bu çok tatlı! Dostum, tüm hayatın boyunca aşkı aradın ve Iowa’daki kurultaydan sadece iki ay önce sonunda onu saygın görünüşlü bir kadında buldun. Yani şans nedir?” – SARAH GÜMÜŞ

“Hemen teklifte bulunmalı, tek dizinin üstüne çöküp şöyle demeliydi: ‘Mindy, kampanya yöneticimi dünyanın en mutlu adamı yapar mısın?'” – SARAH GÜMÜŞ

“Kız arkadaşını oynaması için sendika üyesi olmayan bir aktörü görevlendirmek zorunda kalması Tim için çok utanç verici. Yani grevin bitmesini bir gün daha bekleseydi profesyonel oyuncu olarak sahte bir kız arkadaş edinebilirdi.” – SARAH GÜMÜŞ

“Tim Scott’ın akıllıca bir hamlesi. Hiçbir zaman başkan olamayacak ama en azından insanlar onun sahte bir kız arkadaşı olduğunu bilecek, bu yüzden bu iyi: ‘Kanada’da yaşıyor, onu tanımıyorsun.'” –JİMMY FALLON

Drag yıldızı Trixie Mattel, Perşembe günü “Jimmy Kimmel Live” programında Senatör Ted Cruz’un yeni kitabı “Unwoke: How to Defeat in America in America” adlı kitabını etkilenmemiş bir grup çocuğa okudu.