Hepimizi Bir Araya Getiren sitcom'daki RuPaul'un Araba Yarışı'ndan Trixie Mattel

anKeRcKO

Yeni Üye
Trixie Mattel neredeyse her şeyin pembe renkte daha güzel olduğunu biliyor.

Kendisi ve ortağı David Silver'ın 2022'de balonlu sakız tonlarında yeniden tasarladıkları Palm Springs tatil beldesini sular altında bırakmaktan çekinmiyordu, ancak özel ikametgahı farklı bir konuydu.

Max'in 1 Haziran'da vizyona girecek “Trixie Motel: Drag Me Home” filminde “RuPaul's Drag Race All Stars”ın üçüncü sezonunu kazanan Mattel ve Silver, Los Angeles'lı eski bir tamirciyi çocuk oyununa dönüştürüyor. Göksel muhteşemlik.

Mattel (gerçek adı: Brian Firkus) bir video görüşmesinde, “Gerçekten seksi bir Hollywood Regency istiyorduk, ancak burası sadece benim evim değil, bu yüzden tamamen pembe ve kızsı olamaz” dedi. “Diyelim ki burada şu anda kesinlikle iki eşcinsel erkek yaşıyor gibi görünüyor.”

Amanda Lepore'a olan takıntısından, “Watchmen”in yankısından ve “The Office” konuştu”nun birleştirici gücünden bahsetmeden önce, “Partnerinizle birlikte hayatınızı geçireceğiniz bir ev inşa etmenin çok duygusal bir yanı vardı” diye ekledi. Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1

sarışın

15 ya da 16 yaşımdayken, ilk işim bir tavuk lokantasındaydı ve '94 Dodge Intrepid'imle etrafta dolaşıp Sheboygan, Wisconsin'deki Target'tan satın aldığım CD'deki Blondie'nin en iyi şarkılarını dinliyordum. Sanırım kadınların ön planda olduğu bir rock grubu benim için gerçekten çok önemliydi. Eşcinselim. Ve bunun gibi göz kamaştırıcı ama güçlü ve sesi güzel bir kadının dümende olması beni çok şaşırttı.

2

Mor disko makinesi

Bu en eşcinsel müzik. Çok eğlenceli, gösterişli ve seksi, çok çekici ve çok fazla tarzı var ve pek çok klasik disko öğesinden yararlanıyor ama onları bir nevi güncelliyor. Fatboy Slim'in “Praise You” şarkısına yaptığı remix tek kelimeyle muhteşem. Aşık olduğum “Beat of Your Heart” adında yeni bir single'ı var. DJ setlerimde her zaman bunu çalıyorum.

3

Amanda Lepore

Aman Tanrım, nereden başlayayım? Ona göre Amanda Lepore dünyadaki en ünlü transseksüel. Esasen vücudunu dönüştürme biçimiyle sanat yarattı. Çoğu kişinin aşırı plastik cerrahi olarak tanımlayabileceği bir şeye sahip. Ve o kesinlikle bir kilise faresi kadar tatlı, çok nazik, küçük, şefkatli bir melek. Tamamen onun güzelliğinin kölesiyim.

4

Dole Kepçeleri

Yatmadan önce bir çeşit donmuş dondurmaya ihtiyacım var. İnce bir koyu bitter çikolata kabuğuna batırılmış bir muz, dört dilim ve 100 kalorilik bir paket. Ve yüzde 67 kakaodan oluşuyor, dolayısıyla doğal olarak GDO içermiyor.

5

Eda'nın doğumu

Kendisi bir tasarımcı ve tutkusu yeni yaratımlar yaratıyor. Her görünüm kısmen uzaylı, kısmen çizgi film, kısmen palyaço. Gerçekten kıyafet ve kostümlerin ne olduğu ve çizginin nerede olduğu konusunda fikirlerle oynuyor. Hayallerimden biri ondan bir parça almak.

6

RuPaul

Dünyayı değiştiren gerçek bir vizyonerin zamanında yaşıyoruz. Sen ve ben bugün sadece RuPaul'u aya çıkaran ekonomi ve sanat formu nedeniyle konuşuyoruz. İnsanlara eğlenmeyi ve birbirlerini kabul etmeyi öğretmek için yıkıcı bir sanat formu olan drag'i kullandı.

7

Darian Darling, makyaj sanatçısı

Darian dört saat boyunca pembe ruj hakkında konuşabilir. Onun stil, moda ve güzellik konusundaki bilgisi çok gelişmiş ve onun bu konulara olan bağlılığını çok ilham verici buluyorum. Çok göz kamaştırıcı. Her gün Barbie gibi giyiniyor. Bazen onu tanıdığıma inanamıyorum.

8.

“Muhafız”

Çok az medya kuruluşu benim üzerimde Watchmen kadar büyük bir etki yarattı. Bende gerçekten yankı uyandıran şey, bir adamın maske takmasından daha tehlikeli çok az şeyin olduğunu anlatan kitaptaki bir satırdır. Çünkü insanlar maske taktıklarında saklanırlar. Sorumluluğunu üstlenmeden bir şeyler yapmaya çalışıyorsun.

9

Grady Hendrix'in “Son Kız Destek Grubu”

Otellerde başucu masanızda İncil yerine bu kitabı bulundurmanız gerektiğini düşünüyorum. Tüm bu slasher filmlerinin gerçek olaylara dayandığı ve deneyimlerinin haklarını Hollywood'a satan bu gerçek kadınların, haftada bir kez Burbank'taki bir kilisenin bodrumunda terapistleriyle buluşup travmalarını konuşmak için buluştuğu bir dünyayı konu alıyor. Gerçek şu ki, eğer genç bir kız olsaydınız ve biri tüm arkadaşlarınızı öldürseydi, tam olarak geri dönmezdiniz.

10

'Ofis'

Üniversitedeyken benim ve heteroseksüel oda arkadaşımın hiçbir ortak yanı yoktu. Ama dizi çok komik olduğu için “The Office”te arkadaş olduk. Yani işyeri komedileri aslında aile komedileridir. Pam ve Michael arasındaki baba-kız dinamiği, Jim ve Pam'in aşk hikayesi; ne zaman gerçekleştiğini görsem ağlayacak yeni bir şey buluyorum.