J. Smith Cameron, “Succession” ile Emmy adaylığı hakkında

anKeRcKO

Yeni Üye
Dünya artık onun balçık yavrusu.

Waystar Royco’nun yönetim danışmanı olan J. Smith-Cameron’dan Gerri Kellman, HBO’nun “Succession” filmini oluşturan Nepo bebekleri ve dalkavuklarından oluşan karmaşık ağ üzerinde dört sezon uzman olarak çalıştı. Rol, Smith-Cameron’a geçen yıl Emmy adaylığı kazandırdı ve Çarşamba günü bir Emmy adaylığı daha aldı. (“Succession”daki sekiz oyuncu da oyunculuk kategorilerinde aday gösterildi.)

Smith-Cameron, kocası, oyun yazarı ve film yapımcısı Kenneth Lonergan’a eşlik ettiği İtalya’nın Amalfi Sahili’nden bir telefon aldığında, bu adaylığın da ilki kadar heyecan verici olduğuna söz verdi. Çünkü bu bizim son sezonumuzdu” dedi. “Ve ‘Succession’ ile gurur duyuyoruz. Bu yüzden harika.”

Bunlar röportajdan düzenlenmiş alıntılardır.

Şovdaki birkaç yetenekli karakterden birini oynamak nasıldı?

Bence Gerri zirvede yalnız kalıyor çünkü bunun için asla itibar görmüyor. İnsanlar gönülsüzce tavsiyelerini alırlar. Haklı olduğunu biliyor. O kendinden emin. Bu nedenle, bu son sezonda Roman’ın onu kovması ve bunun işinde iyi olmadığı için olduğunu söylemeye çalışması çok acı veriyor. Çok fazla dayandı.

Pek çok “Hareket” akranınız da aday gösterildi. Sette herkesin kariyerlerinin en iyi işini yapmasına yardımcı olan bir simya var mıydı?

Bence de. Parçalarının toplamından daha fazlasıydı. Herkesin formunun zirvesinde olması ve herkese bu mücadeleye göğüs germesi için ilham vermesi özeldi. Ancak performans ancak yazıldığı kadar iyi olabilir.

Yine de, Roman Roy (Kieran Culkin) olduğunuz Gerri’nin en ünlü dizesini yazdınız. bir “küçük balçık yavrusu”.

Bu doğru, sevgilim. Yaptım. Bu sadece ağzımdan çıktı. Ancak Aktarım, alışılmadık derecede iyi yazılmış bir gösteriydi.

Gerri nasıl tikledi? Ve neden bu kadar saçmalığa katlandı?

Bunda iyi. Ve o buna bağımlı; Bu bir adrenalin patlaması. Sorunları çözmede gerçekten çok iyi. CEO olmayı hedeflediğini hiç düşünmemiştim. Geçici CEO olmayı seviyordu ama sırtında hedef olan kişi olmayı sevdiğini sanmıyorum. Hukuk yapmaktan hoşlanıyor çünkü bu bir mantık bulmacası gibi. Bu yüzden çok stresli olmasına rağmen sevdiği şeyi yaptı.

Demek istediğim, gereksiz yere stresli görünen bir işin içindeyim. İnsanlar bana soruyor: Bunu nasıl alabilirim? Cevabın ne olduğunu bilmiyorum. Ama bunu yapmayı seviyorum ve en iyi yaptığım şey bu. Gerri’nin cevabı bu.

Gerri ve ona kazandırdığı şöhret seni herhangi bir şekilde değiştirdi mi? Şimdi etek takımlarına karşı gerçek bir sevgin var mı?

Benim yaşımda, 60’larımda biri için bu gerçekten sevindirici bir şeydi. Bu kadar popüler ve hayranların sevdiği bir karakter olması, genel olarak biz kadınlar için büyük bir kazanç gibi geliyor. Çünkü kaç yaşında olduğu önemli değil – cinsel bir profili olmalı, işinde gerçekten harika olmalı, komik olmalı. Her şeyden önce, gerçekten insan olması gerekiyordu. O sadece topuklu bir baraküda değildi. Tırnaklarını yiyen, planlar yapan ve endişelenen biri olmalıydı. Bu hepimiz için büyük bir kazanç gibi geliyor.

Sizce gelecekte Gerri’ye ne olacak?

Daha da yükseklere ulaşabilirdi. Kim bilir? Yoksa alevler içinde patlayabilir. Ama bence Gerri iyi iş çıkardı.