Jimmy Fallon, Colorado’yu Trump’ı “yasadışı kıldığı” için övdü

anKeRcKO

Yeni Üye
“Sen git Colorado. Bu sadece kafanız iyiyken iyi kararlar verebildiğinizi gösteriyor.” – STEPHEN COLBERT

“Mahkemenin Trump’ı oylamadan men etmesinin nedeni, hiç kimsenin ABD’ye karşı bir isyana veya isyana katılırken, yardım ederken veya yataklık ederken ABD’de görev alamayacağını belirten 14. Değişiklik’in sözde Ayaklanma Maddesi’dir. düşmanlarına.’ Bu vakadaki ayaklanma 6 Ocak’ta gerçekleşti ve “düşmanlarımıza yardım ve teselli” onun kenar çizgisidir.” – STEPHEN COLBERT

“Colorado Yüksek Mahkemesi dün eski Başkan Trump’ın tekrar başkanlığa aday olamayacağına karar verirken, Florida Yüksek Mahkemesi Trump’ın zaten kazandığına karar verdi.” – SETH MEYERS
En güçlü can alıcı noktalar (Hitler baskısını başka kelimelerle ifade ederek)

“Eski Başkan Trump, Adolf Hitler’le karşılaştırılmasının ardından dün göçmenlerin ülkemizin kanını mahvettiğini söyledi ve şunu ekledi: ‘Onlar ‘Ah, Hitler bunu tamamen farklı bir şekilde söyledi’ dediler.” Ama siz zaten kaybedilmiş olan argümanı yaptınız. şunu söylemek zorunda kaldığınızda: ‘Arkadaşlar, Hitler’den alıntı yapmadım, onu başka kelimelerle ifade ettim.'” – SETH MEYERS

“Doğru, Adolf Hitler ile karşılaştırıldığında Trump, göçmenlerin ülkemizin kanını mahvettiğini söyledi ve şunu ekledi: ‘Ben Mein Kampf’ı hiç okumadım.’ Evet, kimse bunu düşünmezdi. Anlaşma Sanatı’nı okursan şaşırırdım.” – SETH MEYERS

[imitating Trump] Herkes Mein Kampf’ı okuduğumu söylüyor ama bu bir yalan: Bağımsız olarak Hitler’le aynı sonuçlara vardım. Ve dikkatiniz bendeyken – beyler, durun – dikkatiniz bendeyken ve ben burada sadece tükürürken, Polonya’yı işgal ettiğimizde ne diyeceğiz?” – STEPHEN COLBERT
Görmeye değer ne

Liam Neeson, Çarşamba günkü “Late Show”da Stephen Colbert’in “yeni animasyon klasiği” dediği şeyi paylaştı: “The Indict-Mare Before Christmas”.

Perşembe akşamı sabırsızlıkla beklediğimiz şey

Amy Poehler, eski “Saturday Night Live” oyuncu kadrosu üyesi Seth Meyers ile Perşembe günkü “Late Night” programında yeniden bir araya gelecek.

Bunu da kontrol edin