Jimmy Kimmel, Oscar'da Trump'la yüzleşmesini anlatıyor

anKeRcKO

Yeni Üye
Dün gecenin sizi uyutacak ve bize komedi izlememiz için para kazandıracak önemli anlarının özeti olan Best of Late Night'a hoş geldiniz. Burada Şu anda Netflix'teki en iyi 50 film.

Oscar'a layık

Pazar günü Oscar'lara ev sahipliği yapan Jimmy Kimmel, Pazartesi gecesi bir izleyiciyle gerçek zamanlı olarak nasıl dalga geçtiğini açıkladı: Kimmel'in yayın sırasındaki performansını eleştiren Donald Trump. (“Hapishane süreniz dolmadı mı?” Kimmel sahneden eski başkana sordu.)

“Sahne arkasındaydık, gösteri neredeyse bitmek üzereydi ve yazarlarımızdan biri 'Hey, şuna bakın' dedi, ben de Al Pacino'dan alıntı yaparak şöyle dedim: 'Tam dışarıda olduğumu sandığım anda, çektiler.' Kimmel, “Geri döndüm ve okumam gerekiyordu” dedi.

“O kartı saklaması iyi oldu çünkü belki de ustasını görmüşüzdür, ne demek istediğimi anlıyor musun?” Zavallı şey, eğer ne demek istediğimi anlıyorsan. – STEPHEN COLBERT

“Sürekli sınırları zorlamamızı talep ediyordunuz ve öncelikle John Cena'ya yarattığınız heyecan için teşekkür etmeliyim. Bir fikir nadiren sınırları zorlar ve bu da bunu başardı.” -JİMMY KİMMEL
Görmeye değer ne

Kristen Stewart, Pazartesi günkü “Late Show”da müstehcen Rolling Stone kapağını savundu.

Salı akşamı sabırsızlıkla beklediğimiz şey

Gazeteci Jane Marie, “Rüyayı Satmak: Amerikalıları İflas Eden Milyar Dolarlık Endüstri” adlı yeni kitabını tartışmak üzere Salı günü “The Daily Show”da olacak.