Jimmy Kimmel, Trump'ın milyar dolarlık hisse senedi bonusunu smaçladı

anKeRcKO

Yeni Üye
Dün gecenin sizi uyutacak ve bize komedi izlememiz için para kazandıracak önemli anlarının özeti olan Best of Late Night'a hoş geldiniz. Burada Şu anda Netflix'teki en iyi 50 film.

dengeyi çiz

Eski Başkan Donald Trump'ın, Truth Social'ın hisse fiyatının yüksek kalması ve belirli ölçütlere ulaşmasının ardından sosyal medya şirketinden ek hisse alması bekleniyor. Ek hisselerin değeri yaklaşık 1,3 milyar dolardı.

Jimmy Kimmel Çarşamba günü “İyi insanların başına iyi şeyler gelmesi güzel, değil mi?”

“Evet Tayvan. Henüz savaşta olmayabilirsiniz ancak yerinizi garanti altına almak için önceden rezervasyon yaptırmalısınız.” — JORDAN KLEPPER, Başkan Joe Biden'ın Ukrayna, İsrail ve Tayvan için bir yardım paketi imzalamasından söz ederek bunu “dünya barışı için güzel bir gün” olarak nitelendirdi.

“Dünya barışı için güzel bir gün mü? Bunlardan birini istedim! – ÜRDÜN KLEPPER

“Ne olduğunu merak ediyorum; dünya ulusları sonunda savaşı yasaklamak için bir araya mı geldi? Sonunda herkese kola mı aldılar? Sonunda Kendrick ve Drake arasında barış var mı? ” – ÜRDÜN KLEPPER

“Ah, 'Dünya Barışı.' Tamam, tanklarla barış bu mu?” – ÜRDÜN KLEPPER
Görmeye değer ne

Meksikalı şarkıcı-söz yazarı Christian Nodal Çarşamba günü “Jimmy Kimmel Live” programında “La Mitad” şarkısını seslendirdi.

Perşembe akşamı sabırsızlıkla beklediğimiz şey

The New Yorker yazarı Kyle Chayka, Perşembe günkü “Daily Show”da “Filterworld: How Algorithms Flattened Culture” adlı kitabını tartışacak.