Michaela Watkins telefonundan bazı fotoğraflar paylaşıyor

anKeRcKO

Yeni Üye
“Paint” yıldızı, telefonundan yedi fotoğraf paylaşıyor ve kıyılar arasında zıplarken iş, köpekler, çakal saldırısı ve ölüm oranları hakkında düşünüyor.

7 Nisan 2023

Michaela Watkins kendisini gelecek hafta nerede olacağını bilmeyen bir oyuncu olarak tanımlıyor. Bu sadece biraz abartı.

Ressam Bob Ross’a gevşek bir şekilde dayanan ve Owen Wilson ile Wendi McLendon-Covey’in başrollerini paylaştığı komedi Paint, bu yıl vizyona giren dördüncü filmi olacak. Bayan Watkins’in Kathryn Hahn ile oynadığı bir Hulu mini dizisi olan Tiny Beautiful Things ile aynı gün prömiyer yapıyor.

Bayan Hahn’dan 51 yaşındaki Bayan Watkins, “Daha iyi kimse yok” dedi. “Daha iyi olan tek kişi Julia Louis-Dreyfus.” Bayan Louis-Dreyfus ve Bayan Watkins, bu yılın başlarında You Hurt My Feelings filminde ekranı paylaştılar. (Ve merak ediyorsanız, Bayan Watkins’in bu yılki diğer iki filmi Genç Karı ve Dünya Tarihi: Kısım II.)

İşi onu kocası Fred Kramer ve iki köpeğiyle birlikte yaşadığı California, Ojai’deki evinden New York, Londra ve ötesine götürürken, Bayan Watkins boş zamanlarını iyi değerlendiriyor. Tanıştığımızda, California’nın şarap ülkesine kaçmanın tadını çıkarıyordu. “Muhtemelen kendi idrarımı içip sarhoş olabilirim” dedi. “Son 48 saatte çok fazla şarap içtim.”

Her neyse, taze yüzlü, ayıktı ve Doğu ve Batı Kıyıları’ndaki son seyahatleri sırasında çektiği yedi fotoğraf hakkında konuşmaya hazırdı.

Bunlar röportajdan düzenlenmiş alıntılardır.

Bu benim köpeklerimden biri, Wuzzabear. Sevgili İngiliz arkadaşlarımdan biri sayesinde ona “Şişman Bum Bum” diyorum. Pandemi sırasında sahip olduğumuz yavru köpeğimiz ve sonuç olarak tam olarak sosyalleşemiyor ama diğer köpeklerin ilgisini seviyor. Oyun alanında çok susadı ve bu gerçekten utanç verici.

Köpeklerini yataklarına sokmayan insanlardan şüpheleniyorum. Bunlar, köpeklerin en iyi olma nedenlerinin yaklaşık yüzde 80’i: sadece burun kıvırmalar, kucaklaşmalar, yüzünüzdeki sıcak nefes, üzerinizdeki vücut ağırlıkları. Allah korusun, ölümcül bir hastalığım varsa, beni 1000 köpekle aynı yatağa koyun ve bırakın ziyan olayım.

New York’tayken, “Yaşlanan Ebeveynler Turu” dediğim şeyi yaptım. Kayınvalidemi gördük, babam ve eşini gördük. Babamı ziyaret ettiğimde bana bu Depresyon dönemi gözlüklerini hediye etti. Kendimi bildim bileli onun kabinesindesin. “Buna ihtiyacım olmayacak” demesi fikri çok üzücü.

Babam gerçekten formda. 86 yaşında ve aktif. Bisiklete biniyor, kayak yapıyor, yürüyüş yapıyor, bir grupta trombon çalıyor, İtalyanca öğreniyor, okuma yazma öğretiyor. O olağanüstü. Ama karda yürüyüşe çıktık ve sorunları vardı. Gerçekten sinirlerini bozuyor.

arkadaşımın yanında durdum Ari Graynor‘S. O bir aktris ve New York’un dışında bir çiftlik evi satın aldı. Senin eşin, Michael, harika bir aşçıdır. O inanılmaz şeyler yapıyor ki “yemekte ölüm‘, rahat bir akşam yemeği yedikleri ve ölüm hakkında konuştukları yer.

Ölüm hakkında konuşmak için insanlarla birlikte olduğumuz ve gerçekten inanılmaz bir yaşama sevinci yaşadığımız zamandan daha iyi bir yer var mı? Ve konuşmak istemediğin şeylerden bahsederken kendini yiyecek ve içecekle tıka basa doldurmak, ki bu bizim kaçınılmaz ölümümüzdür. Havadan sudan konuşmayı sevmem, sadece kollarımı sıvayıp dahil olmak istiyorum.

Bu benim arkadaşım Ay Nakit – Olağanüstü bir aktris. Geçenlerde onunla “” adlı bir filmde çalıştım.genç kadın‘, South By Southwest’te yeni çıkış yaptı. O bir akran ama bu filmde üvey kızımı oynadı ki bu garip. Her neyse.

Bu, The Best We Could’da göründükten hemen sonra onun. Bu güzel bir oyun ve bunda gerçekten sevdiğim şey, Aya’nın oyunculuğa tekrar gerçekten aşık olması. Yeniden tiyatro yapmaktan biraz korkuyorum. Korkmayalı çok uzun zaman oldu, bu da bana bunu yapmam gerektiğini daha çok düşündürüyor. Üniversiteden mezun olduktan sonra beş yıl boyunca bölgesel tiyatro yaptım ve her zaman sahtekarlık sendromu yaşadım. Rol almama rağmen, onları gerçekten hak etmediğimi hissettim.

Babamın karısı bir keresinde bana ‘O oyunda çok iyiydin ve oğlum, eskiden berbattın. Gerçekten korkmuştuk.” En azından dürüsttü.

Bu, Kathryn Hahn’ın yeni şovu Tiny Beautiful Things’in galasında. ortada Cheryl kayıpbenim kahramanım kim Cheryl hayatımı kurtardı. Sevgili Şeker adında bir tavsiye köşesi vardı ve arkadaşım Joey Soloway ona dikkatimi çekti. Bir ayrılık yaşadım, bir arkadaşım öldü – gerçekten korkunç bir zaman. Çok depresyondaydım ve kendi hayatımı mahvettiğim için endişelendim. Mektuplarınız bana hayat verdi ve gerçekten zor bir dönemden geçmeme yardımcı oldu. Sürekli “Onu tanıyormuşum gibi hissediyorum.” Onu tanımıyordum ama görünüşe göre ikimiz de 90’larda Portland’da köşede yaşıyormuşuz. Fangirl değilim ama onunla tanıştığımda tüm kişiliğim uçup gidiyor. Sadece orada oturuyorum ve söylediği her şeye gülümsüyorum ve çok gülüyorum.

Tess Morris yazar bir arkadaşımdır. O şimdi New York’ta “Sadece binadaki cinayetlerOjai’ye geldiğinde ve köpeğime bir çakal saldırısı olduğunda onunla gerçekten iyi arkadaş olduk. Tüm köpekler hayatta kaldı, ancak zar zor. Ve hayatta kaldım, ama zar zor. Kemik enfeksiyonu nedeniyle birkaç gün hastanede kaldım. Her halükarda bizi bir araya getirdi.

New York’tayken en sevdiğim dizi olan Succession’ın galasına gittik. Bence tüm zamanların en büyük komedisi. İkimizin de oldukça şık göründüğümüzü düşündük, bu yüzden o beni tersledi, ben de onu.

Bu hemen hemen LA’yı özetliyor. Anlamsız bir şehir. Birisi bu güzel saksıyı buraya koyacağımı düşündü! Ve birisi az önce çöp kutularını parçaladı. Ve sonra şu yazan çit: uzak dur! Buraya ait değilsin! Ve gülümse! Kamera önündesiniz. Los Angeles’tan küçük bir fotoğraf.