Netflix’te Suits izlemeyi bitirdiniz mi? İşte bundan sonra yayınlanacak şey.

anKeRcKO

Yeni Üye
2011’den 2019’a kadar ABD’de yayınlanan yasal pembe dizi Suits, kimsenin tam olarak çözemediği nedenlerle yazın dizisi haline geldi. Yayınlandığı dönemde oldukça popüler olmasına rağmen, son birkaç hafta içinde tüm dizi boyunca okuduğumdan daha fazla Suits makalesi okudum.

Dizi Netflix’te büyük beğeni topladı, ancak Suits yolculuğunuza devam ediyorsanız dokuzuncu ve son sezonun aslında Netflix’te olmadığını, Peacock ve Amazon’da olduğunu unutmayın.

“Vay canına, keşke bir Suits yan ürünü olsaydı, eminim herkes orada olmak isterdi.” Pearson adında bir Suits yan ürünü var ve Gina Torres’in karakteri Jessica Pearson bir sonraki dizisinde yer alıyor. yasal girişim. Ancak yayının saçma ve düşmanca dünyasının mükemmel bir fotoğrafı olan “Pearson” hiçbir platformda yayınlanmıyor. Anlamlı hale getirin!

Ama biz buraya şikayet etmeye gelmiyoruz, eğlenmeye geliyoruz. Bence Suits bir süreliğine çok eğlenceli, sonra tamamen kontrolden çıkıyor; İzleyicinin gözünde bu düşüşün tam olarak başladığı yer, ancak benim için 3. Sezon sallantılı bir zeminde ve 4. Sezon önemli bir düşüşle başlıyor.

Suits’ten ihtiyacınızı aldığınızı düşünüyorsanız ve kurumsal iklimlendirmenin canlandırıcı dolgunluğunu koruyan farklı bir şey istiyorsanız, işte bazı takip adımları.

Daha iyi bir şey istiyorum.

‘İyi eş’

Nerede görülecek:
Freevee ve Paramount+.

The Good Wife, Suits’in yaptığının çoğunu yapıyor, yalnızca daha akıllı ve daha olgun: tüm karakterler arasında sürekli ve hoş bir cinsel gerilim var, hepsi akıllı ve akıllı ve yasal manevraların çoğu, ofis dışında değil, ofiste gerçekleşiyor. mahkeme salonu. (Her iki dizi de sandalyede oynayan, kendi şirketini kuracak olan, adı listede olan ortakların entrikalarını fazlasıyla abartıyor; umurumda değil.)

Suits gibi The Good Wife’ın da büyük şirket ortağını (Christine Baranski) yeni macerasında takip eden bir yan ürünü var, ancak The Good Fight Pearson’dan daha zengin.

‘Karı’nın ‘Takım Elbiseler’den çok daha fazla söyleyeceği şey var ve daha açık bir şekilde politik ve biraz daha karanlık. Ama siz tanrılar, için için yanan bakışlar, ofis kütüphanesinde çok yakın durma anları, onları istemenin -onların-istemediğinin- gecikmiş tatmini – eğer arzu ettiğiniz buysa, burada da bundan fazlası var. .

Daha yaramaz bir şey istiyorum.

‘Skandal’

Nerede görülecek:
hulu

Pearson Hardman’daki tüm karakterleri birleştiren azgın sadakatten hoşlanıyorsanız, Olivia Pope & Associates’teki herkesin sergilediği öldürücü bağlılığa da bayılacaksınız.

Başrolünü Kerry Washington’ın paylaştığı, sorunlu bir Washington DC firmasında geçen Skandal dizisi ve Başkan’ın karıştığı birçok krizde ofis kıyafetleri daha da akıllı ve riskler daha yüksek. “Skandal” çok fazla işkence ve şiddet içeriyor ve bu açıdan belki de “Takım Elbiseler”den daha az güven verici ama aynı zamanda şakacı ve çekici ve pek çok gizem içeriyor. Gösteriler, zengin şarap kadehlerine duyulan sevgiyi, akıl hocalarına duyulan saygıyı ve belki de güçlü bir kişinin, kötülüğü açığa çıkarmadan önce astına “Senden hoşlanıyorum…” demesiyle başlayan kadife kıyafetleri paylaşıyor.

“Skandal” ve “Takım Elbiseler” aynı çağdaydı ve o zamanlar “Skandal”ın ne kadar çok tarihi havaya uçurmaya hazır olduğunu, metabolizmasının beni sonunda çılgına çeviren yavaşlıkla karşılaştırıldığında ne kadar hızlı olduğunu keyifle anımsıyorum. Takım elbise.” Her gösterinin nefesi kendine göre tükendi, bu yüzden şu slogana bağlı kalın: “Bıkana kadar izleyin; oyunun sonlarında yeniden diriliş yaklaşımı olmadığını bilin (Sezon 1 yavaş başlıyor, bu yüzden Sezona yeni başlamayı düşünün) 2.)

Daha saçma bir şey istiyorum.

‘Psikoloji’

Nerede görülecek:
Amazon ve Tavus Kuşu.

ABD’li Suits kardeşlerinin bir parçası olan Psych, “ikna edici bir sosyal yardım dolandırıcılığı yapan sevimli, kendini beğenmiş beyaz adam” tarafından destekleniyor. “Suits”te Mike (Patrick J. Adams), gerçekte yalnızca kendi kendini yetiştirmiş olmasına rağmen lisanslı bir avukat gibi davranıyor; “Psych”te Shawn (James Roday Rodriguez), aslında sadece keskin bir gözlemciyken, polisin suçları çözmesine yardımcı olmak için medyum gibi davranıyor.

Psych, Suits’ten daha az gösterişli ama daha pop ve iyimser bir film ve 120 bölüm artı üç filmden oluşuyor, dolayısıyla bir çeşit “Bunlardan asla kaçamayacağım!” zen var.

Suits’in çekici yönlerinden biri de kendi ağırlık sınıfının üzerinde bir performans sergilemesi; Chuga Chuga Avukat’ın gösterdiğinden daha akıllı ve daha hızlı olması. “Psik” de benzerdir. Pek çok gösteri “Keşiş” ve “Ev” formülünü takip etti, ancak pek çoğu “Psik” kadar eğlenceli veya yaratıcı değil. Psych’in tam bir Twin Peaks parodi bölümü var!

Bir adamın “Donna!” diye bağırması hoşuma gidiyor.

‘Batı Kanadı’

Nerede görülecek:
Maks.

“Takım elbise” Sorkin Diyetinin özüdür; Şakalarından bazıları özellikle “Batı Kanadı” ve “Amerikan Başkanı”nı anımsatıyor. Daha spesifik olarak, “West Wing” ve “Suits”in her ikisinde de belli belirsiz iğrenç bir patron (“Suits”te Gabriel Macht, “West Wing”de Bradley Whitford) ve onun acı verici derecede sadık asistanı Donna’dan (Sarah Rafferty, Janel Moloney) oluşan merkezi ikililer var. . Koruduğu ve hayran olduğu ama bazen de azarladığı.

Her iki program da Ivy League referanslarını seviyor, ancak daha genel olarak “West Wing” gösterişli bir okulu seviyor – örneğin başkan (Martin Sheen) Notre Dame mezunu – “Suits”teki herkesin yorucu ve gülünç bir okulu var. Harvard ve Harvard.