“Saturday Night Live”: Ana de Armas ve yılın ilk sıcak günü

anKeRcKO

Yeni Üye
Saturday Night Live’ı her zaman eski Başkan Donald Trump’ın görevden alınmasıyla ilgili bir skeçle açamazsınız. Davayla ilgili birkaç önemli haberin olduğu bir haftanın ardından ve örneğin Başkan Biden’ın İrlanda gezisine odaklanmak yerine, “SNL” güncel hicivlere ara vererek bunun yerine havada komedi aramaya başladı.

Ana de Armas’ın (“Blonde”) sunuculuğunu yaptığı ve müzikal konuğu Karol G’nin yer aldığı “SNL”nin bu bölümü, “Yılın İlk Sıcak Günü Gelenler Gösterisi” adlı özenti bir kırmızı halı bölümüyle başladı. Heidi Gardner’ın canlandırdığı bir yardımcı sunucunun açıkladığı gibi, yüksek sıcaklıklar programdan birkaç hafta önce New York’u vurdu. “Ve bu, doruk noktasında korkunç olsa da,” dedi, “sıcak havanın tek bir anlamı olabilir: Tüm ucubeler, ucubeler ve deliler Central Park’a gidiyor.”

Agresif Güç Yürüyüşü Yapan Yaşlı Adam rolünde Mikey Day, Kendilerini Zevk İçin Parka Gelen İki Sapık rolünde Michael Longfellow ve James Austin Johnson ve çift olarak Devon Walker ve Punkie Johnson gibi tek kişilik karakterleri oynayan bir oyuncu kadrosuna katılın işini umursamayan park çalışanlarının. Johnson, kurallara uymayan insanlarla nasıl başa çıkacağı sorulduğunda, parka resmi olmayan bir slogan verdi: “Sen yaparsın” dedi.

Haftanın açılış monologu

Küba’da doğup büyüyen De Armas, monologunun bir bölümünü İspanyolca seslendiren en son “SNL” sunucusu oldu. Studio 8H sahnesine çıktıktan sonra izleyicilere İspanyolca olarak harika bir yıl geçirdiğini ve programda olmaktan mutlu olduğunu söyledi ve ekledi, “Şaka yapıyorum. İngilizce konuşuyorum.” (Ayrıca İngilizce’yi “bu ülkeye gelen herkes gibi Friends’i izleyerek öğrendiğini” açıkladı.)

De Armas, aralarında Anya Taylor-Joy (açılış konuşmasını bitiren ve müzik konuğu Lil Nas X’i İspanyolca olarak karşılayan) ve Pedro Pascal (ailesine sevgi sunan) dahil olmak üzere monologları iki dilli kısa bölümler içeren diğer yeni “SNL” sunucularını takip ediyor. ). Şili’deki üyeleri ve onlardan telefon numarasını vermemelerini istedi). Bu hafta sonu daha sonra güncelleyinSarah Sherman, de Armas’ın sözlerine atıfta bulunarak, sunucu Colin Jost’un gösteriden sonra “iki dilli monoloğa hala kızgın” olarak soyunma odasına geleceği konusunda şaka yapan bir meditasyon gurusunu canlandırdı.

De Armas’ın dil becerileri, kendisi, Marcello Hernández ve Karol G’nin Day’in canlandırdığı vasat bir lise İspanyolca öğretmeninin etrafını sardığı bir skeçte de kullanıldı. (Karol G’nin neden Photoshop karşıtı bir tişört giydiğinden emin değilseniz, bu muhtemelen şarkıcının, Meksika baskısı onun yoğun bir şekilde düzenlendiğini söylediği bir kapak fotoğrafını yayınlayan GQ dergisiyle olan anlaşmazlığına atıfta bulunuyordu. ona temsil edilmedi.)

Haftanın Sahte Film Fragmanı

Greta Gerwig’in ortak yazıp yönettiği ve yıldızlardan oluşan bir kadroya sahip renkli bir “Barbie” filmi, yazın en sıcak gişe rekorları kıran filmlerinden biri ve sonsuz bir internet mem kaynağı haline gelebilirse, neden onu filme almayalım? American Girl bebeklerinin dünyasını canlandırıyor mu? Bu bölüm nedenini çabucak açıklıyor: cehennem kadar iç karartıcı olurdu. Arka planda çalan neşeli pop müzik eşliğinde, ebeveynleri bir tekne kazasında ölen öksüz Samantha (Chloe Fineman) ve kaçak bir köle olan Addy (Ego Nwodim) gibi inanılmaz derecede mutlu bebeklerle tanışıyoruz. Kolerayı bitirmek istediğini söyleyen ve ardından bir mendile kan öksüren Kirsten’a (Gardner) fazla bağlanma.

Haftanın hafta sonu güncelleme şakaları

Hafta sonu güncelleme masasında, moderatörler Jost ve Michael Che, 21 yaşındaki bir Ulusal Muhafız pilotu tarafından Amerikan istihbarat belgelerinin sızdırılmasıyla dalga geçtiler.

Jost başladı:

Gizli Pentagon belgelerini sosyal medyaya sızdırdığı iddia edilen kişinin kimliği, bir okul gösterisinde tahmin ettiğim Massachusetts’ten Ulusal Hava Muhafızı Jack Teixeira olarak belirlendi. Teixeira belgeyi, üyelerin söylediğine göre genç erkeklerin savaş temalı video oyunları oynadıkları, silahlara olan sevgileri üzerinden bağlantı kurdukları ve ırkçı paylaşımlar yaptıkları bir yer olarak başladığını söylediği özel bir sosyal medya grubunda paylaştı. Ve şimdi mahvoldu. Teixeira’nın tutuklanmasından kısa bir süre önce grup üyeleriyle temasa geçtiği ve “Arkadaşlar, bu iyiydi – hepinizi seviyorum” dediği ortaya çıktı.

Che devam etti:

Teixeira’nın kurduğu çevrimiçi grubun adı Thug Shaker Central idi. Thug Shaker Central, Colin Atlanta’yı da arar. Başkan Biden, son zamanlarda sosyal medyada yayınlanan gizli ABD belgelerinin sızdırılmasını önemsiz göstermeye çalışıyor. Çünkü 80 yaşın üzerindeyseniz, birkaç sızıntıdan utanmayın.

Haftanın hafta sonu güncelleme masası bölümü

“SNL”deki ilk ikili olmayan oyuncu kadrosu üyesi Molly Kearney, Hafta Sonu Güncellemesi’nde bir masa görünümü kullanarak son zamanlarda çok sayıda transseksüel karşıtı yasa tasarısı ve Kearney’nin rahatsız bir şekilde sahneye getirdiği tabaklar hakkında yorum yaptı; yararlı bir Metafor bu yorumda sağlanmıştır. Kearney, “Aşağıyı aramaya çalıştım ama kimse beni duyamadı,” dedi. “Bir noktada ekipten bir adamın ‘Orada ölecek mi?’ Ve sonra başka bir adam dedi ki, ‘Yani O orada ölecek misin?’ Sonra çekip gittiler ve yardım etmediler – ki bu şu anda translara nasıl davranıldığına çok benziyor.”