“Saturday Night Live” sezonu Jake Gyllenhaal'ın sunuculuğunda sonlandırıyor

anKeRcKO

Yeni Üye
Sezonun son bölümünde, oyuncular yaz tatiline gitmek üzere korkunç peruklarını ve takma dişlerini toplamadan hemen önce, “Saturday Night Live” izleyicilere muhtemelen istediklerini verdi: James Austin Johnson'ın eski Başkan Donald rolünü oynadığı bir açılış skeçi. J Trump.

Sunuculuğunu Jake Gyllenhaal'ın üstlendiği ve müzikal konuğu Sabrina Carpenter'ın da yer aldığı bu hafta sonu programı, Johnson'ın, Trump'ın susma parası davası sırasında kamuoyuna yaptığı birçok açıklamadan birini yeniden canlandırmasıyla başladı.

Johnson, “Mahkemede olmaktan hoşlanmıyorum çünkü ben uyumaya çalışırken benim hakkımda çok kötü şeyler söylüyorlar” dedi. “Ama adliye binasının dışındaki koridorda olmayı ve hakime beni hapse atması için meydan okumayı seviyorum. Bana susmam için emir verdi. 'Bu, RuPaul için zorlu bir görev gibi görünüyor' dedim.”

Johnson, duruşmayı “çok ufuk açıcı” olarak nitelendirdi ve davanın muhtemelen kendisinin “gitmek istemediğim korkunç bir yere, Beyaz Saray'a” gönderilmesiyle sonuçlanacağını söyledi.

Şöyle ekledi: “Bana göre kazanmamak ve hileli olduğunu söylemek, sonra hırsızlığı durdurmak için para toplayarak çok zengin olmak ve bir daha asla başkan olmak zorunda kalmamak çok daha iyi.” “Bu gerçekten hoşuma gitti.”

Gelecek hafta kapanış açıklamalarının yapılması beklenen Johnson şunları söyledi: “Tanıklık yapmaktan hiç korkmuyorum. Sadece korkudan bunu yapmayacağım. Görüyorsunuz, siz ifade verdiğinizde çok kötü bir şey yapıyorlar, yani bunu yazıyorlar ve biz bundan hoşlanmıyoruz.”

Daha sonra, 2024 Cumhuriyetçi adaylığı için başkan yardımcısı olmayı düşündüğünü söylediği bazı adayları tanıttı; bunlar arasında Senatör Tim Scott rolündeki Devon Walker da vardı. Walker, “Trump'ın siyahların oylarını kazanmasına yardımcı olmak için buradayım” dedi. “Özellikle oyum.”

Bir sonraki potansiyel adayı, Vali Kristi Noem olarak ortaya çıkan ve doldurulmuş bir köpeğe silah doğrultan Heidi Gardner'dı.

Gardner, “Şaka yapıyorum” dedi. “Bu sahte bir köpek ama gerçek bir silah.”

Johnson ayrıca Trump'ın konuşmalarında sıklıkla bahsettiği “Kuzuların Sessizliği” karakteri Hannibal Lecter gibi giyinen Michael Longfellow'u da ortaya çıkardı. Johnson daha sonra görevden alınması çağrısında bulunarak şunları söyledi: “Bana Pence havası veriyor.”

Son olarak Johnson, “Trump'ın yazında” sözü verdi ve şöyle dedi: “Bu sefer temmuz ayında bir 6 Ocak daha yapacağım. Bütün bu adamları Capitol'de tekrar görmek eğlenceli olacak, ama bu sefer şortla.” “

Haftanın düdüğü Jake Gyllenhaal'a ait

Jake Gyllenhaal şarkı söyleyebilir mi? 2017 Broadway'de yeniden canlanan Sunday in the Park With George'daki başrolünü çoktan unuttunuz mu? “SNL”nin onu başka bir Sondheim müzikali olan “Follies”in bu sıra dışı güncellemesinde rol alırken aklında olan şeyin tam olarak bu olduğunu varsayacağız; başlangıçta bir şeyler söyleyen bir kulüp sunucusunu oynaması gerekiyordu, bu kulağa şöyle geliyor: “Güzel kızlar.” ancak J. Crew outlet mağazasının bu tarafındaki en ortalama, haki giyimli erkeklere müzikal bir saygı duruşuna dönüşüyor.

Eğer Sondheim'dan çok yavaş müziklerden hoşlanıyorsanız, Gyllenhaal'ın Walker, Ego Nwodim, Kenan Thompson ve Punkie Johnson ile birlikte Boyz II Men'in “End of the Road” şarkısını söylediği açılış monologundaki vokal çabalarını takdir edeceksiniz. kolsuz üstler (ve Gyllenhaal ne giyiyorsa) giydikten sonra “SNL”nin 49. Sezonuna veda ettiler ve Gyllenhaal'a bu bölümün aslında 50. Sezonun başlangıcı olarak sayılmadığını hatırlattılar.

Haftanın Karışık Çocukları

Bunun için “SNL”ye itibar ediyoruz: “Scooby-Doo”nun parodisini yapmak istediklerinde ellerinden geleni yapıyorlar.

Klasik animasyonlu suç dramasının rengarenk kostümlerini ve set tasarımını tam anlamıyla doğru bir şekilde yaptılar; Daphne'yi oynaması için popüler müzikal konukları Carpenter'ı getirdiler. ve sadece birkaç gün içinde oldukça inandırıcı bir animasyonlu Scooby yarattılar. Bütün bunları son derece kaba ve uzun bir can alıcı noktaya hizmet etmek için mi yaptılar? Evet, onu da yaptılar. Bu filmi mideniz dolu dolu Scooby Snacks ile izlemeyin.

Hafta Sonu Güncellemesi Haftanın Şakaları

Hafta Sonu Güncelleme masasında sunucular Colin Jost ve Michael Che, Başkan Biden ve eski Başkan Trump'ın Haziran ve Eylül aylarında tartışma düzenleme konusundaki anlaşmasını tartıştılar.

Jost başladı:

Başkan Biden ve Başkan Trump bu yaz iki tartışma konusunda anlaştılar. Tartışmaları önizlemek için aynı anda bir şişe Ambien ve Adderall alın. Biden, Trump'ı tartışmaya davet ettiği ve şöyle dediği bir video yayınladı: “Günümü güzelleştir dostum.” Trump buna şöyle yanıt verdi: “Gürültüye hazırlanalım.” İki cümlenin gençlerin oylarını çıkmaza sokması garanti.
Che şöyle devam etti:

Donald Trump, tartışmalar sırasında her iki kişinin de oturmasını değil ayakta durmasını istediğini söyledi. İşte bizim başkanlığımızın durumu budur; ayakta durmak emektir. Sanırım bu ikisinin armut koltuktan kalkmaya çalışmasını izleyerek çok daha fazla şey öğrenebiliriz.
Haftanın Kamuya Duyurusu

Aktör Steve Buscemi, bu ayın başlarında Manhattan'da suratına yumruk attığında, rol arkadaşları Michael Stuhlbarg ve Rick Moranis'in de başına gelen rastgele bir suçun en görünür kurbanı oldu. Bu yüzden, NYPD'nin bir basın toplantısı gibi sunulan bir taslakta bariz olanı belirtmek “SNL”ye düştü: Karakter oyuncularının suratına yumruk atmayı bırakın.

İyi niyetlere rağmen (ve Stephen Root ve Stephen Tobolowsky gibi eklektik That Guy türlerinden gelen övgülere) rağmen, konferans kısa sürede bir karakter oyuncusunun ne olduğu konusunda bir tartışmaya dönüştü. “SNL” sezon finali olduğu için Jon Hamm kendi başına oynamaya hazırdı – ancak yalnızca kişisel olarak risk altında olmadığından emin olmak için.

Hamm, “Kendimin yenilmesine izin veremem” dedi, “Bu güzel yüz olmadan, ben sadece mükemmel bir vücuda sahip büyük bir adamım.”