Son Dakika | Wanda Nara, Galatasaraylı Mauro Icardi Hakkında Konuştu

BOTR

Aktif Üye
AJANSSPOR HABER

Galatasaray ‘ın yeni transferi Mauro Icardi’nin evliliği sona eriyor. Icardi’nin hem eşi hem menajeri Wanda Nara ayrılık sonucunı geçtiğimiz günlerde duyurdu.

Nara yeni bir açıklama yaparak ayrılık sonucuyla ilgili ayrıntı verdi. Öte yandan sarı-kırmızılı kulübü endişelendiren durum ortaya çıktı.

Wanda Nara ayrılığı deklare etti

Wanda Nara ile Mauro Icardi çiftinin çalkantılı ilgisi bitmiş oldu. Galatasaray’ın yıldızının eşi ve menajeri olan Wanda Nara ayrılık sonucunı duyurdu. Wanda Nara toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamda, “Bu anı yaşamak benim için epeyce acı verici. Lakin, maruz kaldığım şeyler ve medyanın spekülasyonları niçiniyle fazla ayrıntı vermek istemiyorum. Açıklığa kavuşturacak diğer bir şeyim yok. Bu ayrılık hakkında daha detaylı bir ipucu vermeyeceğim. Lütfen yalnızca benim için değil, çocuklarımız için de anlayabilmenizi rica ediyorum” tabirlerini kullandı.

Bu ikinci ayrılık oldu

Bu, ikili içinde yaşanan birinci ayrılık değil. 2021’in sonunda Wanda Nara, evlilik dışı bir ilgisi olduğu açığa çıkan Mauro Icardi ile ayrıldığını açıklamıştı. Arjantinli oyuncunun toplumsal medya üzerinden özür dilemesi daha sonrası çift yeniden bir ortaya gelmişti. Bu hadiseden bir süre daha sonra ise Arjantin basınında Wanda Nara’nın, Icardi’nin müdafaasıyla bir alakası olduğu sav edilmişti.

“Bencil olmak zorundaydım, kendimi seçtim”

Ayrılık daha sonrası yeni açıklama yapan Nara aldığı sonucu savundu ve şu sözleri kullandı:

“Kalma arzusundaydım lakin ayrıldım. Bu içimi acıtıyor ancak ruh sıhhatim için bunu yapmak zorundaydım. Bencil olmak zorundaydım ve kendimi seçtim. Beni de düşünün”

Galatasaray’da endişe

Wanda Nara’nın Instagram hesabında Icardi ile olan tüm fotolarını silmesi de dikkatleri çekti. Şu anda Arjantin’de bulunan ve çocuklarından farklı olan Nara’nın İstanbul’a dönüp dönmeyeceği ise merak konusu. Ayrıyeten yaşanan bu sürecin Icardi’nin performansına olumsuz bir yansıma yapma ihtimali de Galatasaray’da büyük bir tasa yaratıyor.

Mal varlığı iddiası

Ayrılık daha sonrasında ikili içinde 2021 yılında imzalandığı sav edilen bir muahede gündeme oturdu. TyC Sports’un haberine bakılırsa, yıldız oyuncu ve eşi içinde varılan muahede dahilinde Mauro Icardi’nin konutları da dahil olmak üzere tüm mal varlığı ve şimdiki ve gelecekte imzalayacağı tüm kontratların hakları, 2050 yılına kadar Wanda Nara’ya aktarıldı.

Arjantinli oyuncunun eşine aktardığı mal varlığı ortasında Milano’daki lüks bir daire ve Como Gölü üzerinde bir konut de bulunuyor.

Wanda Nara’nın talepleri ortaya çıkmıştı

Skorer’in haberine bakılırsa; Galatasaray’ın yeni forveti Mauro Icardi’nin eşi ve bununla birlikte menajeri olan Wanda Nara’nın Türkiye’ye gelmedilk evvel sarı kırmızılı kulüpten bir dizi talepleri olduğu ortaya çıkmıştı.

Nara’nın Türkiye’ye gelmedilk evvel Galatasaray yetkililerinden özel aşçı, 5 çocukları için okul, Aralık ayına kadar otel odası, ailece yaşayacakları konut, özel güvenlik ve 24 saat sürücülü araç talebi olduğu kaydedildi.

Öte yandan Wanda Nara’nın mesleksel çalışmalarını sürdürmek için İstanbul – Buenos Aires içinde sık sık mekik dokuyacağı bilgisi de programda yer aldı.

İşte transferin tüm bilgileri

Mauro Icardi’nin 6 milyon 750 bin Euro’luk maaşının 6 milyon Euro’sunu PSG, 750 bin Euro’sunu Galatasaray ödeyecek.

Kulüpten yapılan açıklamada, ”Profesyonel futbolcu Mauro Emanuel Icardi Rivero’nun bedelsiz süreksiz transferi konusunda kulübü Sas Paris Saint-Germain ile muahedeye varılmıştır. Yapılan muahede uyarınca 2022-2023 futbol dönemi için futbolcuya toplam 6.750.000 EUR ödenecektir. Bahsi geçen meblağın 6.000.000 EUR’luk kısmı Sas Paris Saint-Germain Kulübü tarafınca, 750.000 EUR ise şirketimiz tarafınca ödenecektir.” sözleri kullanılmıştı.