Stephen Colbert, Trump hakkında: “İş dolandırıcılığı onun alametifarikasıdır”

anKeRcKO

Yeni Üye
Dün gecenin sizi uyutacak ve komedi izlememiz için bize ödeme yapacak önemli olaylarının bir özeti olan Best of Late Night’a hoş geldiniz. Burada Şu anda Netflix’teki en iyi 50 film.

Florida Adamının Dönüşü

Eski Başkan Donald Trump, tutuklanıp 34 adet iş kayıtlarını tahrif etmekle suçlandıktan sonra Salı günü Mar-a-Lago’ya döndü.

Stephen Colbert Çarşamba günü “Ve bil bakalım ne oldu? Bunun adil olduğundan emin değilim. Ticari dolandırıcılık onun alamet-i farikasıdır” dedi.

“Bu arada Trump, görevden alınmasının ardından Florida’ya geri döndü ve Mar-a-Lago’da bir miting düzenledi. Geleneksel bir tutuklama sonrası resepsiyona sahip olmak her zaman güzeldir.” —JIMMY FALLON

“Bütün personel ona ‘Bu kadar çabuk mu döndün?’ der gibi baktı.” —JIMMY FALLON

“Dün gece Mar-a-Lago’da iddianamesinin ardından konuşan eski Başkan Trump, ‘Amerika’da böyle bir şeyin olabileceğini hiç düşünmemiştim’ dedi. Dürüst olmak gerekirse ben de istemiyorum. Demek istediğim, bu kadar uzun süre bir sürü suçtan paçayı sıyırdın. Trump’ın tutuklanması Avatar 2 gibiydi – bunun asla olmayacağını düşündüm. Sonra nihayet oldu ve ben ‘Biliyor musun? Beklemeye değer.'” – SETH MEYERS
Görülmeye değer bitler

Jordan Klepper, Çarşamba günü Daily Show için New York’ta düzenlenen bir görevden alma mitingine katıldı.

Perşembe akşamı bizi neler bekliyor?

Molly Shannon, bu hafta sonu Saturday Night Live’a ev sahipliği yapmadan önce Perşembe günü The Tonight Show’da görünecek.

bunu da kontrol et