Stephen Colbert, yavru köpeğini öldürdüğü için Kristi Noem'i azarladı

anKeRcKO

Yeni Üye
Dün gecenin sizi uyutacak ve bize komedi izlememiz için para kazandıracak önemli anlarının özeti olan Best of Late Night'a hoş geldiniz. Burada Şu anda Netflix'teki en iyi 50 film.

Kötü vali!

Yükselen başkan yardımcısı adayı Güney Dakota Valisi Kristi Noem, bir aile köpeğinin öldürülmesini detaylandıran yakında çıkacak kitabı için olumsuz eleştiriler aldı.

Stephen Colbert Pazartesi günü, “Uyarı: Köpek yavrularını seviyorsanız, Kristi Noem'den hoşlanmayacaksınız” dedi.

“Bakın, kulağa korkunç geldiğini biliyorum ama durum çok daha kötü. Çünkü bu 90 kiloluk, meth içen kudurmuş bir cehennem köpeği değil, Cricket adında 14 aylık, tel saçlı bir kediydi. Evet, Cricket adında bir köpek yavrusu. Bana Stephen King'in Cujo'nun ilk taslağı Snuggles'ı hatırlattı.” – STEPHEN COLBERT
“Eğer seçmenlerin desteğini kazanmaya çalışıyorsanız, John Wick filmindeki kötü adam olmanın en iyi yol olduğundan emin değilim.” –JİMMY FALLON

“Ama hangimiz tarlalarda umursamadan koşan bir köpeği görüp 'Ölmeyi hak ediyorsun' diye düşünmedi?” – STEPHEN COLBERT

“Evet, insanlar onun bir sonraki kitabı olan Kristi Noem: Sonra Yedim'den gerçekten nefret edecekler.” –JİMMY FALLON

“Cricket adında bir köpeği öldürmek başka bir şeydir; Kitabınızda bununla övünmek başka bir şey. “Ben Yaptım” kitabının adı nedir bu arada?” – SETH MEYERS
Görmeye değer ne

Anne Hathaway ve Melanie Lynskey, Pazartesi günü “The Tonight Show”da “Reverse Charades” adlı yeni bir oyun oynadılar.

Salı akşamı sabırsızlıkla beklediğimiz şey

Jerry Seinfeld, Salı günü “Jimmy Kimmel Live”da yeni Netflix filmi “Unfrosted”ı tartışacak.

Bunu da kontrol edin