Syreeta Singleton rap komedisi ve müzik endüstrisi hakkında konuşuyor

anKeRcKO

Yeni Üye
“‘Miami’de bu ağaçlar yok!’ derdim. Miami yapardı Asla Şu kaldırımı kaldır!’” dedi. “Bir noktada gerçekten sinir bozucu olduğumu düşünüyorum. Bir hikaye anlatıcısı olarak benim için sadece işi doğru yapmak önemli değil, aynı zamanda bu şehri de seviyorum.”

Singleton, Los Angeles şehir merkezindeki bir kafenin önünde bademli macadamia latte’sini yudumlarken sezonun “All That Glitters” alegorisini tartıştı. Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

Eğer 1. Sezon Miami kültürünün özgün temsiline dayanıyorduysa bu sefer odak noktası neydi?

Karakterler için önemli olan şeylerden biri de [touring] Ortam onların güvenini gerçekten test ediyor; kim olduklarını, ne yapmaya istekli olduklarını, ne kadar ileri gitmeye istekli olduklarını. İstediğiniz şeye çok yakınsınız, onu önünüzde görebiliyorsunuz ama henüz tam orada değilsiniz. Shawna, Mia ve Chastity için önemli olduğunu düşündüğüm bu amaç uğruna uzlaşmaya ne kadar istekli olduklarını gözlemlemekle ilgili. Ama özellikle Shawna’yı. Onun şöyle diyen biri olarak başladığını gördük: “İnsanların bana bakmasını bile istemiyorum.” Bu tamamen benim yaptığım açıklamayla ilgili ve bu politik ve insanları harekete geçirmek ve bunu yapmalarını sağlamak istiyorum. bu konulara dikkat çekin.” Ancak bunu başarma arzusuyla artık yavaş yavaş bu durumdan vazgeçiyor ve artık bundan sorumlu değil.

Birine “Turneye çıkıyorum” derseniz, sosyal medyada böyle görünür; insanlar aniden size ilgi gösterdiği için ne kadar beğeni alabilirsiniz – o zaman olan budur. Açıkçası benziyor. Mia’nın midesi guruldadı. Shawna’nın tamponu yok. İnsanların göremediği şey bu. Müzik endüstrisi şu anda gerçekten ilginç bir yerde çünkü gerçekten sosyal medya tarafından kontrol ediliyormuş gibi geliyor ve bunu yapana kadar taklit etmeniz gerekiyor.

Turne anlatımı bu sezonun çekimlerini zorlaştırdı mı?

1. Sezon çekimlerden önce yazılmıştı; Bu sefer bir örtüşme vardı. Her şey bir anda oldu ve her şey burada, Los Angeles’ta oldu. Yoldayız ama Portland ve Oakland’ı yeniden yarattık. Gerçekten pek çok yöne çekildiğimi hissettim; yerleri araştırıyorum, 6. Bölüm üzerinde çalışmak için yazarlar odasına gidiyorum ve ardından sete geri dönüp 2. Bölümün çekimlerini yapıyorum. Geçen sezondan sonra şöyle düşündüm: “Bunu kontrol altına aldım.” Belt, ikinci sezona çok daha özgüvenli bir şekilde gireceğim!” Ama sonra evren şunu düşündü: “Tamam, bu seviyeye ulaştın, şimdi bunu Los Angeles’ta yapın, sahte Miami’yi taklit edin, tüm bu farklı şehirleri taklit edin, hepsini aynı anda yapın ve dondurucu soğukta yapın çünkü Ocak ayındayız.