“Ted Lasso” Phil Dunster’a nasıl iyi oynanacağını öğretti

anKeRcKO

Yeni Üye
Ancak derin futbol hayran kitlesi tarafından şekillendirilen karaktere bakış açısı, Dunster’ın tiz aksanına bağlı olan şakalara kadar karakterin nasıl yazıldığı hakkında bilgi verdi. (3. Sezonun en akılda kalan repliklerinden biri, argoda dışkı anlamına gelen benzersiz telaffuzu etrafında dönüyor.) Dunster, “eğer öyleyse”, Sudeikis oyuncuları “şarkı sözlerine masaj yapmaya” teşvik ederek her birine doğru hissettirmesini sağladı. ne pahasına olursa olsun onu İngilizleştirmek ya da Jamieleştirmek içindi.

İngiltere, Reading’de büyüyen Dunster, küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ilgi duydu ve okul yapımlarında yer alarak sınıfta ve evde çok arzu edilen ilgiyi kazandı. “Bunu sadece okuldaki üçüncü sınıf bir yapımdaki Oliver rolüme bağlamak istemiyorum, ama o benim gösterişçi olmamın temelini attı” dedi.

Askeri bir geçmişe sahip olmasına rağmen – hem erkek kardeşi hem de babası silahlı kuvvetlerde görev yaptı – ailesinin Bristol Old Vic Tiyatro Okulu’na kaydolarak profesyonel oyunculuk kariyerine devam etme kararını desteklediğini söyledi. Bunun bir nedeni, alaycı bir şekilde açıkladığı gibi, “Akademik yeteneğim olmadığını da biliyorlardı, bu yüzden ‘Evet dostum, başka bir şey düşünemezsin’ dediler.”

Dunster mezun olduktan sonra Brixton’daki bir Asya restoranında garson olarak işe girdi, ancak tek bir vardiya denemesinden sonra bunun kendisine göre olmadığını anladı. “Mutluydum dostum – benimle ilgilenecek biri vardı ve yine de her şeyi alt üst etmeyi başardım” dedi. Otobüsle eve dönerken dehşete kapılmıştı: “‘Ne yapacağım?’ diye düşündüğümü hatırlıyorum. Bunu yapmak zorunda kalırsam oyuncu olamam.’”

Neyse ki buna gerek yoktu: Hemen ardından kendisine İngiliz gangster filmi The Rise of the Krays’de (2015) başrol teklif edildi ve Dunster bu şekilde ürkek bir mezundan profesyonel oyuncuya geçti ve hiç durmadan çalıştı. o zamandan beri.