“Veraset”: Matthew Macfadyen ve Nicholas Braun finali tartışıyor

anKeRcKO

Yeni Üye
sadomazoşist. şiddetli. bağımlı. Bunların hepsi, Mısırla beslenen temel kişi Tom Wambsgans ile ATN’nin uzun bacaklı prensi Greg Hirsch arasındaki Succession’daki çılgın ilişkiyi açıklayabilir.

Ancak şantaja ve ritüel aşağılamaya rağmen, şovdaki en kalıcı ve tartışmasız en sevgi dolu ilişki olduğu kanıtlanan ilişki Pazar gecesi sona erdi. (Spoiler takip eder.) Aslında o kadar sevgi dolu ki, birçok hayran çiftin çekildiği sahneleri yeniden düzenledi. Taylor Swift’in “Bana Aitsin.”

Milyarder Logan Roy’un (Brian Cox) damadı (Matthew Macfadyen’in Tom’u) ve büyük yeğeni (Nicholas Brauns Greg) olarak, bu adamlar hem içeriden hem de dışarıdandı, Roy’ların gücünü biliyorlardı ama hiçbir zaman tam olarak anlayamamışlardı. Ne kadar sadist olsalar da çifte rolleri, dizinin daha hafif anlarının çoğu için yapıldı. Kendilerine İğrenç Kardeşler adını veren bu ikili, diziyi izlediler ama çoğu zaman ulaşamayacakları bir yerde kaldılar.

Buna rağmen veya belki de bu nedenle, şov ve yaratıcısı Jesse Armstrong, Tom’un Waystar Royco’nun kukla patronu ve Greg’in uşağı olarak kullanıldığı, her ikisi için de mutlu sonlar ayarladı. (Braun ve Macfadyen hayran dedikodularına fazla dikkat etmediklerini söylese de, Tom’un soyadını 20. yüzyılın başlarındaki bir beyzbol oyuncusunun soyadına bağlayan da dahil olmak üzere bazı hayran teorileri bunu tahmin etmişti.)

Finalin ertesi sabahı, Macfadyen ve Braun bir görüntülü görüşmeye katıldılar – Manhattan’dan Braun, Londra’dan Macfadyen – dizi, ekran dışı ve ekrandaki dostlukları ve dizinin yüksek getirili saatlere karşı iştahlarını kabartıp uyandırmadığı hakkında konuşmak için. . Braun, Macfadyen’in ekranındaki varlığını en üst düzeye çıkarmak için aramayı erken kesti.

Braun sevgiyle, “Sadece yüzünü daha büyük görmek istiyorum,” dedi.

Bunlar röportajdan düzenlenmiş alıntılardır.

Bu, kukla CEO olarak bu yeni rol olan Tom için iyi bir sonuç mu? Kazandı mı?

MATTHEW MACFADYEN
Kazanmayı hiç düşünmedim. Böyle düşüyor sanırım. Ertesi gün bir tane olacak [expletive]Fırtına. Devam ediyor.

Bunu istiyor muydu?

MACFADYEN
Mutlu bir evlilik ya da belki de Shiv için istediği iddia edilebilir. [Tom’s wife, played by Sarah Snook] bunu yapacak ve 2 numara olacaktı. Bundan mutlu olurdu. Ne istediğimi bildiğimden daha fazla onun ne istediğini gerçekten bilmiyorum. Yağlı direğe tırmanmak istiyor ama ne kadar acımasız olduğunu bilmiyorum.

NICHOLAS KAHVERENGİ Bazen insanlar soruyor, “Greg orada ne yapıyor?” Ne istiyor? Neden hep burada kalıyor?” O büyük, uzun oyunları oynamadık.

Bu, Tom’u sonsuza kadar büyük ölçüde azaltılmış bir maaşla taahhüt eden Greg için mutlu bir son mu?

KAHVERENGİ
İyi bir özgeçmiş oluşturucudur: LinkedIn’de harika bir pozisyon yayınlayın; Başka bir yerde daha iyi maaş almak için kelle avcılarını işe alın.

Tom’u terk edebileceğini düşünüyor musun?

KAHVERENGİ
Bu her zaman Greg’in aklındadır. Örneğin: “Buna ihtiyacım var mı? İş yerinde bu kadar kötü hissetmek zorunda mıyım?” Maaşımı kesip kesmeyeceğini de bilmiyorum. Bence üçe katlamak isteyebilir. Işık.

MACFADYEN Serbest bırakma departmanından sorumlu olacaksınız.

KAHVERENGİ Baş İK Sorumlusu. Koridorda yürürken her ofiste: “Kovuldun.”

Neden Shiv’in kardeşleri Kendall ve Roman’ın değil de Tom’un tarafını tuttuğunu düşünüyorsunuz?

MACFADYEN
Belki Tom’u kardeşlerine tercih etmiyordur. Belki de abisine tahammül edemiyordur. İkili bir seçim değil. Sadece Kendall’a bakıyor ve “Bunu yapamam” diye düşünüyor. Mantıklı bir karar verdiğini düşünmüyorum. Bir de Tom ve Shiv Arabada filminin senaryosunda Jesse’nin yazdığı güzel bir yönetmenlik var. İki bomba nakliyesinden bahsediyor.

Bu çekimde el ele tutuşuyorlar ama tam olarak değil, kadın kendi ellerini onunkilerin üzerine koyuyor. Bu da sahne yönergelerinde var mıydı?

MACFADYEN
Sanırım öyleydi. Tom elini sunuyor. Elini üzerine koyuyor. Tom ve Shiv, yaşadıkları onca şeyden sonra kendilerini çok soğuk ve garip hissettiler ve Tom açısından hiç de muzaffer değildi. Eve gideceksin ve kim bilir?

Belki de bunun nedeni başından beri Tom ve Greg olması gerektiğidir. Hayranların sana küfretmesine dikkat ettin mi?

MACFADYEN
Büyük derinlikte değil.

KAHVERENGİ Yalnızca Taylor Swift hayran kamerası. [To Macfadyen] Dün sana yolladıklarım. Bence gerçekten iyi yapılmış.

Orada herhangi bir romantizm var mıydı? Herhangi bir Eros belirtisi var mı?

MACFADYEN
Buna inanmıyorum. Tüm bunların eğlencesi, insanların ona yansıttığı şeydir. Ama biz öyle oynamadık. Nick’le, enerjiyle, kimyayla ve diğer her şeyle oynamak çok güzeldi. Ortalıkta vızıldayan Tom ve Greg varken kazanılacak çok şey var. Ama biz sadece sahneyi oynuyoruz.

KAHVERENGİ Bu sadece özel olmanın sevinci. Bu adamlar sır saklamayı ve gizli konuşmalar yapmayı severler. Birbirimize gülümsemeyi dilediğimiz anlar vardır.

MACFADYEN Bu, yabancı olmanın bir parçası ve onlar en başından beri öyleydi.

Yani finaldeki tuvaletteki kavga sahnesinde hiç öpüştüğün bir çekim yapmadın mı?

MACFADYEN
HAYIR. Bu gerçekten çok kötüydü. Nick ve ben, hadi deneyelim diye düşündük. hadi birbirimize vuralım gerçekti

KAHVERENGİ Biriyle tanıştığında onu çekiştirmek istiyorsun. Ancak kamera bu kadar yakınken bunu yapamazsınız. Sana doğrudan vurmam gerekiyordu. Sen ve ben bu şekilde birlikte çalıştık. Bana güveneceksin ve ben de sana ne istersen yapacağına güveneceğim. Ve sonunda iyi olacağız. Daha sık savaştığımız bazı çekimler oldu.

Greg ve Tom, Roy ailesine yakındı ama hemen ötesinde var oldular. Dizide hangi rolü oynadın?

MACFADYEN
Eminim bir Shakespeare oyunundaki aptallar gibi dramatik anlatı açısından akıllıca bir cevap vardır, ancak bu onları yumuşatır, çünkü onlar sadece komik bir rahatlama değildir. Ama onlar soğuk, sert, işi batırmış Roys değiller – kardeşleri gibi Logan’ın elinde acı çekmediler. Farklı bir enerjin var.

KAHVERENGİ Logan’ın onları yere serdiği, inşa ettiği ve tekrar ezdiği bu dinamikte büyümediler. Yapısal olarak biraz karşıtlığa ihtiyacınız var çünkü aksi takdirde yalnızca en ciddi şeylerle uğraşırsınız. Greg sadece aptalca şeyler istiyor: yeni bir takım elbise, iyi ayakkabılar.

MACFADYEN Demek istediğim, tüm “ardıllık” dünyası saçma. İktidar koridorları saçma. Greg ve Tom orada daha geniş taraftalar. Kendall, ciddiyeti içinde son derece ciddi ve komik. Bir saçmalığa dalıyoruz. Ama umursamadıklarını düşünmek bir hatadır – onlar da herkes kadar umursar. Yaşam ve ölüm gibi her şeyi oynadık.

Ekran dışı bir arkadaşlık geliştirdiniz. Kendinize bir takma ad verdiniz mi, la İğrenç Kardeşler?

MACFADYEN
Hayır, hayır, biz çok daha talepkarız.

Tom ve Greg ile favori sahneleriniz var mı?

MACFADYEN
Çok fazla. Hepsi çok güzel. Panik odasındaki ve sonrasında bana şantaj yapmaya çalıştığın sahnenin tamamını beğendim. Genellikle çok küçük anlar, küçük bakışlar.

KAHVERENGİ Sık sık kırılacağız [into laughter] arka planda.

MACFADYEN Başkalarının işini mahvediyoruz. Aslında, gerçekten profesyonelce değil.

KAHVERENGİ Eğer ikimizin birlikte tavana baktığını ya da dikkatimizi arka planda çok hızlı bir şekilde duvara çevirdiğimizi görürsen, bunun nedeni muhtemelen çökmekte olmamızdır.

MACFADYEN Seninle setten bu garip utançla ayrıldığımız zamanlar oldu. Sanki çok komik bir şey için herkesi hayal kırıklığına uğratıyor ve kendimizi hayal kırıklığına uğratıyormuşuz gibi.

Utanç sağlıklı olabilir. Karakterleriniz utanma yeteneğine sahip miydi? Hiç demokrasiyi alt üst ettiğiniz için kendinizi suçlu hissettiniz mi?

MACFADYEN
Hayır, başkasını suçlarlardı.

KAHVERENGİ Bu dünyadaki herkes gibi sen de duyarsızlaştırıldın. Bir şeyleri derinlemesine incelemeye gelince hepimiz biraz yorgunuz. Tom ve Greg için bu dünyada yaşamak tamamen işini sürdürmekle ilgili. İşi elinde tutmak için bir sonraki şeyi yapman yeterli.

Zenginlik ve sınıf söz konusu olduğunda gösteri kararsız bir pozisyon alıyor. Bunun üzerinde çalışırken saatlere, çatı katlarına ve özel dikim takımlara karşı bir tutkunuz mu oluştu yoksa tam tersi mi?

MACFADYEN
Tam olarak değil. Pek çok yer bu olağanüstü özelliklere sahipti ve bu tuhaf bir şekilde güven verici çünkü “Bunu istemiyorum” diyorsunuz.

KAHVERENGİ Bazı setlere girerken yatın harika olacağını düşünüyorsunuz. Ve bu sadece bir yer, biraz şatafatlı. Özellikle bu yatın içi oldukça çirkindi ve birçok otel odası, villa ve şato da öyleydi.

Nick, bunun seni bir yat eleştirmeni yapmasına bayılıyorum. Ve Matthew, taktığın saat çok hoş görünüyor.

MACFADYEN
Evet, saatlere her zaman ilgim olmuştur.

Yani bunun için “Ardıllık”ı suçlayamazsın?

KAHVERENGİ
Muhtemelen yapabilirim. İlk Rolex’imi şovdaki Rolex’ler hakkında biraz bilgim olduğu için aldım. Karakterim Submariner Rolex’i satın aldı. Bu beni uyandırdı.

MACFADYEN Senin için oldukça iyi bir saat danışmanıydım. Denedim.

İzleyicilerin son derece ayrıcalıklı insanlarla ilgili bir şova neden bu kadar takıntılı olduğunu düşünüyorsunuz?

MACFADYEN
Bunun ayrıcalık ya da parayla ilgili olduğunu hiç düşünmemiştim, bu konuda en az ilginç olan şey bu. Bu bir aile. Sevgi ya da sevgi, güven ve güç eksikliğidir. Patriğin kardeşlere karşı sevgi ve destek eksikliği, her şeyi yönlendiren şeydir.

KAHVERENGİ İnsanlar bana “Ailemdeki Shiv benim” diyorlar. “Ben Kendall’ım; Babamız Logan.” Her zaman düşündüğüm bir aile, East Village’da bir sandviç dükkanı olan Koreli ailedir. Bir gece sandviç yemek için dışarı çıktım ve kasiyer “Aman Tanrım, ‘Takip et’ dedi! Vay. aman tanrım seni seviyorum Babam, o Logan.” Babası dondurucuyu aldı ve başını kaldırmadı bile. Bu çok büyük bir anlaşma. İnsanlar kendilerini bu programda görmeyi seviyor.

Son olarak, Tom’un e-postalarını okuyan Senato işitme bölümünü seven biri olarak kendime şunu sormalıyım: Mükemmel bir Tomlette tarifi nedir?

MACFADYEN
toplar ve utanç.