YouTube ve televizyonda sürüngen müjdecisi olan Brian Barczyk 54 yaşında öldü

anKeRcKO

Yeni Üye
Kaygısız videolarıyla sosyal medyada milyonlarca hayranın ilgisini çeken ve “Venom Hunters” adlı reality TV şovunda rol alan sürüngen uzmanı Brian Barczyk, Pazar günü Michigan'daki evinde hayatını kaybetti. 54 yaşındaydı.

Bay Barczyk'in eşi Lori Barczyk ile Utica, Michigan'da kurduğu sürüngen hayvanat bahçesi Reptarium'un temsilcisi Stephanie Kent, bunun nedeninin pankreas kanseri olduğunu söyledi.

Bay Barczyk'in sürüngenlere olan sevgisi çocukluğunda başladı. İlk anısının Detroit'teki Belle Isle Akvaryumu'nda bir top pitonuyla karşılaşması olduğunu söylemişti.

2016 yılında çevrimiçi Hollywood Soapbox dergisine “Her şeyi dün gibi hatırlıyorum ve o zamandan beri takıntılıyım” dedi. “Kimse bana bu takıntıyı öğretmedi. İnsanlara her zaman şunu söylüyorum: 'Ben bir sürüngen geniyle doğdum çünkü o sadece bende var.' Her yazı yerel ormanda jartiyer yılanları yakalayarak geçirdim.”

Güneydoğu Michigan'ın yerlisi olan Bay Barczyk, ticari olarak yılan yetiştirmek için onlarca yıl harcadı. 2015 yılında The Detroit Free Press'e yaptığı açıklamada, şirketi BHB Reptiles'ın herhangi bir zamanda depolarında onbinlerce sürüngen bulunduğunu söyledi. Müşterilerinden biri, daha çok Slash olarak bilinen Guns N' Roses gitaristi Saul Hudson'du.

Bay Barczyk'in şöhrete yükselişi 2008 yılında eğitici bir YouTube kanalı olan SnakeBytesTV'nin lansmanı ve kişisel web sitesindeki gönderilerle başladı. Videolar çeşitli yılan konularıyla ilgili eğlenceli kılavuzlardır; bunlardan bazıları Bay Barczyk'in yılanları nasıl güvenli bir şekilde yetiştirip taşıyacağını, yılan ısırıklarıyla nasıl baş edileceğini ve popüler inanışın aksine ısırıkların neden o kadar da kötü olmadığını (yöneliklere bağlı olarak) açıkladığı videolardır. yılan) .

Öldüğünde YouTube'daki takipçileri beş milyonun üzerine çıktı, TikTok hesabının ise yedi milyondan fazla takipçisi var. Ayrıca 1,7 milyon takipçili bir Instagram hesabı vardı.

Bay Barczyk'e bir keresinde Reddit'te en sevdiği pitonun adının ne olduğu sorulduğunda, Bana Her Şeyi Sor başlığında şu yanıtı vermişti: “Karar veremiyorum. Bir anneden en sevdiği çocuğunu seçmesini istemek gibi bir şey bu. Hepsini seviyorum.”

En büyük çıkışı, 2016 yılında Discovery Channel'da altı bölüm yayınlanan “Venom Hunters” dizisinde başrol olarak seçilmesiyle gerçekleşti. Programda Bay Barczyk, dünyanın en zehirli yılanlarından zehir toplamak için uzak yerlere seyahat eden birkaç uzmandan biriydi.

Brian Henry Barczyk, 6 Eylül 1969'da doğdu ve annesi ve üvey babası Karen ve Mike Miller tarafından büyütüldü. Geride eşi ve çocukları Jade Albrecht ile Noah Barczyk'in yanı sıra iki torununu bırakıyor.

5 Ocak'ta Bay Barczyk, YouTube sayfasında yayınlanan bir videoda darülaceze bakımına başlayacağını duyurdu. Videoya “Bu Elveda” başlığını attı.