Ann Napolitano’nun yeni romanı Hello Beautiful, Oprah’s Book Club’ın 100. Seçimi

anKeRcKO

Yeni Üye
Üçlü, üçlü bir sohbetle kutladı. Sonra Napolitano nihayet eve gitti ve kötü zamanlarda bile yazarlık kariyerinden asla şüphe duymayan kocasına, çöpü temizlemesinin neden bu kadar uzun sürdüğünü anlattı.

Wilde bir e-postada “Ann bir paltoyla içeri girdi ve ‘Oprah Winfrey beni cep telefonumdan aradı’ dedi,” diye hatırladı. “Gözleri, standart kıvamının aksine, adrenalinle genişlemişti. Akla gelen ilk düşünce, ‘Evet, bu mantıklı’ oldu.”

“Merhaba Güzel” in Napolitano’yu geçtiğini görmüştü. “Sevgili Edward” yazmak, başka bir dünyaya adım attığı ve canı istediğinde oradan ayrıldığı için ne kadar mutlu olduğunu söylemişti. Padavano kardeşler farklı bir yaklaşım benimsediler: Napolitano’yu işgal ettiler, ilgi talep ettiler, azizlerini, kahvelerini ve kargaşalarını getirdiler.

Napolitano, “Çok yoğun bir deneyimdi” dedi. “Öykü birden ağzımdan çıktı. Bir arabanın çamurluğuna tutunup şehrin diğer ucuna savrulmak gibiydi.”

Napolitano, salgının en yalnız dönemi, korku ve izolasyon zamanı olan Nisan 2020’de Merhaba Güzel’i başlattı. Aynı zamanda babasının öldüğü aydı.

Napolitano, “Ölürken onu göremedik ve bu kadar çok insan gibi toplanamadık.” Dedi. “Bağlantı ve sevgi bulmaya çalışıyordum ve bu gürültülü kız kardeşlerle bu eve ihtiyacım vardı. Bu kitaba gerçekten ihtiyacım varmış gibi hissettim.”

Winfrey aynı duygunun bir versiyonunu tekrarladı. “Bu tecrit döneminde kitaplar sayesinde kendimi daha az yalnız hissettim,” dedi, “Mississippi ve Milwaukee’de büyüyen bir kız olarak, her zaman kendimi o kadar mesafeli ve takdir edilmemiş hissettim ki, bunlar kitaplardı – ‘Brooklyn’de Bir Ağaç Büyür’ “-dünyaya bağlı hissetmemi sağladı.”

Devam etti, “Ve böylece başlangıçta Söz vardı. Sözün kendi duygularımızı ve bizim için neyin mümkün olduğuna dair kendi inançlarımızı dönüştürme gücü? Bunun ötesinde bir şey olduğunu düşünmüyorum.”

tarafından üretilen ses Taksitli Abecassis.