“Bir Zamanlar” ve Hallmark Movies oyuncusu Chris Gauthier 48 yaşında hayatını kaybetti

anKeRcKO

Yeni Üye
“Bir Zamanlar” ve “Eureka” adlı televizyon programlarındaki rolleriyle tanınan üretken aktör Chris Gauthier, Cuma günü hayatını kaybetti. 48 yaşındaydı.

Bay Gauthier'i temsil eden Tristar Appearances/Event Horizon Talent, yaptığı açıklamada onun “kısa bir hastalıktan sonra” öldüğünü söyledi. Temsilcileri onun nerede öldüğünü söylemedi.

Bay Gauthier, 2003'teki “Freddy vs. Jason” ve 2009'daki “Watchmen” dahil olmak üzere 20'den fazla filmde rol aldı. Ayrıca “Smallville”, “Charmed” ve “A Series” gibi düzinelerce televizyon programında rol aldı. Talihsiz'in.” IMDb'ye göre Etkinlikler. Ayrıca birçok kısa filmde rol aldı.

Kendisi en çok, kötü bir kraliçe tarafından tuzağa düşürülen hikaye kitabı karakterlerine ev sahipliği yapan kurgusal Storybrooke, Maine kasabasında gerçek hayatı ve fantaziyi karıştıran bir dizi olan Once Upon A Time'daki William Smee rolüyle tanınır. Bay Gauthier, “Peter Pan” karakteri Kaptan Hook'un birinci subayı Bay Smee'den esinlenerek “Once Upon A Time”ın 14 bölümünde William Smee rolünde yer aldı.

Bay Gauthier ayrıca bilim kurgu dizisi “Eureka”da kafe sahibi Vincent'ı canlandırdı. IMDb'ye göre dizide pilot bölümden başlayıp beşinci sezona kadar devam eden 67 bölümde yer aldı.

Sayın Gauthier, 2021 yılında verdiği bir röportajda, genç yaşta okul oyunlarında oyunculuğa başladığını, lise döneminde ise hem amatör hem de profesyonel tiyatroya katıldığını söyledi.

“Ben her zaman amatördüm ve komik bir adam olmaya çalıştım” dedi.

Chris Gauthier, 27 Ocak 1976'da İngiltere'nin Luton kentinde doğdu.

Beyazperdedeki oyunculuk kariyeri 2000 yılında Cold Squad dizisinin bir bölümünde yer almasıyla başladı. İlk iki film gösterimi 2002 yılında “40 Gün 40 Gece” ve “Uykusuzluk” filmlerinde küçük rollerle gerçekleşti. Eureka 2006'da gösterime girene kadar televizyondaki rolleri büyük ölçüde bir veya daha fazla bölümdeki görünümlerle sınırlıydı. Dizi, dünyanın en parlak beyinlerinin çoğunun, dünyanın geri kalanının hakkında hiçbir şey bilmediği teknoloji icatları üreten tuhaf bir kolektif içinde yaşadığı, Kuzeybatı Pasifik'in kurgusal kasabası Eureka'da geçiyor.

Son dönemdeki çalışmaları arasında Bay Gauthier, western draması “Joe Pickett”in yedi bölümünde rol aldı.

Hayatta kalanlarla ilgili bilgi hemen mevcut değildi.

2021 röportajında, hayatının ilerleyen dönemlerinde partnerinin kendisini televizyon ve sinemada oyunculuk kariyerine devam etmesi için İngiltere'den Kanada'ya taşınmaya teşvik ettiğini söyledi.

Bu hamleyle ilgili olarak “Oyun oynamaktan keyif aldığım için özellikle motive değildim” dedi. “Ama 'Tamam' diye düşündüm ve işe yaradı.”