Bu hafta sonu izlemek için ne kadar zamanın var?

anKeRcKO

Yeni Üye
Bu hafta sonu … yarım saatim var ve insani duygular için can atıyorum.

“Birisi bir yerde”
Ne zaman görülmeli:
Pazar 23:33’te HBO’da.

Somebody Somewhere sizi TV şovlarının sizi şaşırttığı gibi şaşırtmıyor – hayatın sizi şaşırttığı gibi şaşırtıyor ve bu hafta sonu sezon finali tam da bunu yapıyor, derin acıyı coşkulu parıltıyla birleştiriyor. Bridget Everett, hala kız kardeşinin yasını tutan ama aynı zamanda mecazi ve gerçek sesiyle biraz daha savunmasız, açık, bağışlayıcı ve daha temas halinde olmaya çalışan Sam rolünde yılın en iyi performanslarından birini sergiliyor. Şan öğretmeni “Zengin, dolu bir enstrümanın var” diyor. “Ve yetenekleri ne olursa olsun herkes çok çalışmak zorunda.” Lütfen ah lütfen bu şovun üçüncü sezon için yenilenmesine izin verin.

…birkaç saat sonra bir aile komedisi istiyorum.

“ilk”
Ne zaman görülmeli:
Şimdi Freevee’de.

Rafa (Ignacio Diaz-Silverio), her yerde var olan beş deli amcasından, annesinden, rehberlik danışmanından ve arkadaşlarından sürekli tavsiye alan bir lise öğrencisidir. Ve birçok reşit olma şovu, büyümek için can atan karakterler hakkındayken, “16 yaşındayım!” “Ben büyüdüm!” demek, Rafa’nın çocukluğunun son bölümlerine sevgiyle tutunduğu anlamına gelir, herkes ölse bile. geleceklerine daha fazla odaklanmaları gerektiğini düşünüyor. Komedide hız ve sinizm genellikle el ele gider, ancak “Primo” rahat, kendine özgü bir sıcaklıkla donatılmıştır. Scrubs, Bob’s Burgers veya özellikle Malcolm In The Middle’ın mutlu çılgınlığını seviyorsanız, bunu bir deneyin.

…birkaç saat ve hamr hamr.

“Tarih Öncesi Gezegen 2”
Ne zaman görülmeli:
Şimdi Apple TV+’ta.

David Attenborough tarafından seslendirilen ve Hans Zimmer, Anze Rozman ve Kara Talve tarafından seslendirilen bu gösterişli dinozor belgeseli serisinin ikinci sezonu, Kuzey Amerika hakkında bir bölümle sona eriyor, ancak gösteri dünyanın her köşesini keşfediyor. Her bölüm yaratıklara hüzünlü bakışlarla, kurnazlık ve heybetli anlarla dolu – Planet Earth ve diğerlerinden aldığınız tüm doğa belgeseli nitelikleri. Ancak parçaya olan bağlılığının bir kısmı tuhaf görünüyor: “Okyanuslar” bölümünde Attenborough, “Dünyadaki en büyük toplu göç neredeyse zifiri karanlıkta gerçekleşir ve yalnızca özel gece görüşlü kameralarla gözlemlenebilir” diyor. dinozor bitti. Bu bir kamera olmalı!