Gece geç saatlerde Trump'ın mahkemeye saygısızlıktan tutuklandığına dair sohbetler (yine).

anKeRcKO

Yeni Üye
Dün gecenin sizi uyutacak ve bize komedi izlememiz için para kazandıracak önemli anlarının özeti olan Best of Late Night'a hoş geldiniz. Burada Şu anda Netflix'teki en iyi 50 film.

11. kez çekicilik mi?

Pazartesi günü, Donald Trump'ın ceza davasındaki yargıç, onu 10. kez saygısızlıktan suçlu buldu ve eski başkanın konuşma yasağını ihlal etmeye devam etmesi halinde hapis cezasıyla tehdit etti.

Jimmy Kimmel, Trump'ın hapse gireceğine inandığını söyledi çünkü “dava hakkında konuşmayı bırakamıyor. Bu, bir köpeğin kendini yalamasını engellemeye çalışmak gibi.”

“Ve artık Trump'ın Kristi Noem'i seçmesine imkan yok, ancak diğer evcil köpeklerden birinin onun emirlerine uymayı bırakması ihtimaline karşı onu elinde tutmak istiyor. Kristi onu taş ocağına sürükleyip orada bırakabilir.” -JİMMY KİMMEL

“Sayın efendim, bu kadının köpek kanına düşkünlüğü var. Sanki Bütün Köpeklerin Cennete Gideceğinin kişisel bir meydan okuma olduğunu düşünüyormuş gibi.” – ÜRDÜN KLEPPER

“Siyaset uzmanı değilim ama bir politikacıya tavsiye vermem gerekse en önemli şeyin yavru köpeğinizi vurmamak olduğunu söylerdim. İkinci önemli şey, yavru köpeğinizi vurmakla ilgili yazmamak olacaktır. – ÜRDÜN KLEPPER

“Bir şansı daha olduğunu düşünmesini gerçekten seviyorum. Demek istediğim, bir şansı vardı; bunu köpeği üzerinde kullandı.” -JİMMY KİMMEL

“Kim Jong-un'u tanıyamamış olması gerçekten çok yazık çünkü konu köpekleri öldürmek olduğunda onun tarafında olacak biri varsa o da bu adam olurdu.” -JİMMY KİMMEL
Görmeye değer ne

Aktris Laura Linney, Pazartesi günü The Tonight Show'da Hollywood Walk of Fame'de bir yıldız almaktan bahsetti.

Salı akşamı sabırsızlıkla beklediğimiz şey

Komedyen Cole Escola Salı günü “Late Night” programında yer alacak.

Bunu da kontrol edin