Jimmy Kimmel, Donald Trump'ı taciz ederken eğleniyor

anKeRcKO

Yeni Üye
Dün gecenin sizi uyutacak ve bize komedi izlememiz için para kazandıracak önemli anlarının özeti olan Best of Late Night'a hoş geldiniz. Burada Şu anda Netflix'teki en iyi 50 film.

Hepsi sana gülecek

Hafta sonu Fox News'te yayınlanan bir programda Donald Trump, Jimmy Kimmel'in Oscar sırasında kendisine yaptığı saldırıdan bahsetti. Trump, Kimmel'in Trump'ın yayında kendisi hakkındaki aşağılayıcı paylaşımlarını okumasına şaşırdığını ifade etti (“Tek yapması gereken çenesini kapalı tutmaktı”). Eski başkan ayrıca viral olanın Kimmel'in yanıtı değil, kendi paylaşımları olduğu konusunda ısrar etti: “Hapis cezanız zaten bitmedi mi?”

Kimmel Pazartesi günü “Sanırım buna şaşırmamalıyım” dedi. “Demek istediğim, Donald Trump o kadar çok kez benim yetenekli olmadığımı söyledi ki Eric kıskanmaya başladı.”

“Trump'ın avukatları bugün mahkemeye, New York Eyaleti'ne olan borcunu karşılamak için ihtiyaç duyduğu 454 milyon dolarlık tahvili gönderecek kimseyi bulamadıklarını söyledi. Yaklaşık 30 tahvil şirketine başvurduklarını ve hiçbirinin iş yapmak istemediğini söylüyorlar, nedenini merak ediyorum.” -JİMMY KİMMEL

“Kendisini savunmak gerekirse, bir milyarder nasıl yarım milyar dolar elde edebilir?” –JİMMY FALLON

“Bu telefon görüşmesini hayal edebiliyor musun? “Merhaba, Donald Trump'ı temsil ediyoruz.” Siz de merak ediyorduk – merhaba? Yani, faturaları ödememek konusunda zorlukla kazanılmış bir itibarın, kredi almayı zorlaştıracağını kim düşünebilirdi ki?” -JİMMY KİMMEL

“Trump para konusunda oldukça çaresiz durumda. Şimdi Airbnb'ye giderseniz Trump Tower, Mar-a-Lago ve Eric'i kiralayabilirsiniz.” –JİMMY FALLON

“Peki sorun nedir? Mar-a-Lago'nun değerinin en az 1,8 milyar dolar olduğunu söylememiş miydiniz? Bunu yapmak için ters ipotek almanız yeterlidir. Tom Selleck'in sana yardım edebileceğinden eminim.” -JİMMY KİMMEL
Görmeye değer ne

“Road House” yıldızı Jake Gyllenhaal, Pazartesi günü Jimmy Fallon'un başrol oynadığı “The Tonight Show”da şarkı söyleme fısıltı mücadelesini gerçekleştirdi.

Salı akşamı sabırsızlıkla beklediğimiz şey

Dr. Dre, Snoop Dogg ve Curtis “50 Cent” Jackson, Salı günü “Jimmy Kimmel Live” programında olacak.

Bunu da kontrol edin