Jon Stewart “The Daily Show”da formuna geri dönüyor.

anKeRcKO

Yeni Üye
Stüdyo izleyicilerinden sıcak bir karşılama alan Stewart, başkanlık seçiminin durumunu tartışarak, her ikisinin de yaşları ve liderlik yetenekleri hakkında sorularla karşı karşıya olan Başkan Biden ile eski Başkan Donald Trump arasındaki ayrıma odaklandı. Stewart önümüzdeki dokuz ayın “berbat geçeceğini” söyledi.

“Bakın Joe Biden, Donald Trump değil. Kendisi bu kadar çok kez dava edilmedi, o kadar çok dolandırıcılık anlaşması yapmadı, bir hukuk davasında cinsel saldırıdan hüküm giymedi, hakaret ödemesi ödemesine karar verilmedi, hayır kurumları kapatılmadı veya tutuklanmadı. [expletive] Çok sayıda esnafı işe aldı.” – JON STEWART

“Hiçbirinin dinamik, üretken ve hatta yetenekli olmadığını söylemiyoruz, ancak her ikisi de dünyadaki en zorlu işin üstesinden gelme becerilerinin sınırlarını zorluyor. Endişeleri ve eleştirileri susturacak olanın seçmenler olarak biz olduğumuzu düşünmek çılgınlık. Kaygıları dile getirmek adayların görevidir, bu kaygıları dile getirmekten kaçınmak seçmenlerin görevi değildir.” – JON STEWART

“Son dokuz yılda öğrendiğim ve en iyi ihtimalle yüzeysel, en kötü ihtimalle ise umursamaz davrandığım şey şu ki, bu dünyayı yaşamak istediğiniz gibi gösterme işi bir öğle yemeği kovasıdır. [expletive] Binlerce kendini adamış, anonim, akıllı ve kendini adamış insanın kilitli kapıları çaldığı, düşenleri aldığı ve olumlu bir sonuç elde edene kadar sorunlara göğüs gerdiği ve o zaman bile devam etmek zorunda olduğu bir iş günü. sonucun geçerli olduğundan emin olun. Yani iyi haber şu: Seçimi kimin kazanacağı konusunda endişelenmenize gerek olmadığını söylemiyorum. Her gün öncesinde ve sonrasında her gün, sonsuza kadar endişelenmeyi söylüyorum. Ancak işin iyi tarafı, bana güneşin sonunda hidrojeninin tükeneceği söylendi.” – JON STEWART