Kıdem tazminatı oyuncusu Zach Cherry pazar günlerini nasıl geçiriyor?

anKeRcKO

Yeni Üye
Zach Cherry pazar günlerinin “oldukça sıkıcı” olduğu konusunda uyarıyor ve kendisi için sıkıcı olmanın inek şakalarıyla dolu, 90 dakikalık vahşi bir doğaçlama komedi anlamına geldiği uyarısında bulunuyor.

Pazar gecelerinin çoğunda doğaçlama komedi şovu “Raaaatscraps”ta yer alan 36 yaşındaki aktör ve komedyen Bay Cherry, “En eğlenceli şey, diğer insanlar gösteri yaparken ve gerçekten gülerken orada durmaktır” dedi. Aşağı Doğu Yakası'nda. Dizide, HBO komedisi “Somebody Somewhere”den Jeff Hiller ve “The Marvelous Mrs. Maisel”den Connor Ratliff'in de aralarında bulunduğu dönüşümlü oyuncular yer alıyor.

Bay Cherry, distopik Apple TV+ işyeri gerilim dizisi Severance'daki sert ve aşırı başarılı Dylan rolüyle tanınıyor. Perşembe günü, Amazon Prime Video, popüler rol yapma video oyunu serisine dayanan kıyamet sonrası bir dizi olan en son projesi “Fallout”u yayınlayacak. Kendini oyuncu olarak tanımlayan Bay Cherry, serinin dokuz oyununun çoğunu oynadığını söyledi.

“Fakat çoğu zaman bunalıma giriyorum ve onları bitiremiyorum çünkü çok büyükler ve çok fazla olay oluyor” dedi.

Trenton, New Jersey'de doğan Bay Cherry, yaklaşık iki yıllık eşi, Hunter College'da ikinci dil olarak İngilizce öğreten 30 yaşındaki Anabella Cherry ve yeni evlat edindikleri ikinci sınıf öğrencileri Brooklyn ile Bushwick mahallesinde yaşıyor. kurtarma köpeği Shrek.

Narnia'dan bir çağrı iPhone'umun uyku vakti özelliğini beni sabah 7'de uyandıracak şekilde ayarladım, ancak neredeyse her gün “Yalnızca bir gün için değiştir” seçeneğini tıklayıp daha sonraki bir zamana taşıyorum. Aslında sabah 9 civarında uyanıyorum. Sessiz başlayan ve giderek yükselen genel “erken kuş” tonunu kullanıyorum – hiç değiştirmedim -. Narnia'da yavaşça uyanacağınız bir şeye benziyor.

PARKTA YÜRÜYÜŞE ÇIKIN Shrek biraz korkak bir kedi, onu Aralık ayında aldık ve hâlâ şehir hayatına alışmaya çalışıyor. Önce onu dairemizin yakınındaki bir parka götürüyoruz. Bunları küçük bir taşıma çantasıyla aşağıya getiriyoruz. Parka vardığımızda parkın ne kadar meşgul olduğuna ve bu seviyedeki uyarımla başa çıkıp çıkamayacağına bakmamız gerekiyor. Çoğu zaman onları sakinleştirmeye çalışmamız gerekir çünkü bir gürültü onları yüksek alarma geçirir.

DOSTU OYUN Parktan döndükten sonra eşim ve ben birlikte video oyunları oynuyoruz veya televizyon izliyoruz. Bugün, bir mutfağı işleten küçük şeflerin rolünü üstleneceğiniz ortak bir yemek pişirme simülasyon oyunu olan Overcooked 2'yi seçiyoruz. Ama göründüğünden daha zor; Mutfağınız da iki ayrı platform üzerinde bulunuyor ve bir helikopter bunları birbirinden uzaklaştırıyor, dolayısıyla her zaman ocağa ulaşamıyorsunuz! Bir diğer favorimiz ise Baldur's Gate. Ayrıca Wordle ve Connections gibi farklı kelime oyunlarını bir arada yapmayı da seviyoruz.

ŞREK SARILMALARI Shrek çok tatlıdır ve bir bebek gibi kucaklanmayı ve kucaklanmayı sever. En çok kollarımızdan birindeyken takılmayı seviyor. Onunla bir aile kucaklaşması yapıyoruz; Onu seviyor. Ve biz de!

NACHOS VE NOSTALJİ Lise ve üniversite arkadaşlarımdan bazıları şehirde olduğundan eşim ve ben onlarla brunch için Prospect Caddesi'ndeki Randolph Beer'da buluşuyoruz. Bu bizim için çok önemli bir olay: Shrek doğduğundan beri ilk kez evden birlikte çıkıyoruz. Normalde onu yalnız bırakamayız ama Anabella'nın annesi şehirde ve ona bakmayı kabul etti. Ben Kitchen Sink Nachos'u (ekşi krema, guacamole, Pepper Jack peyniri, siyah fasulye ve jalapeno) alıyorum ve Anabella da Big Ass Pretzel'i alıyor, ben de biraz aldım.

BEN, KENDİM VE BİR MATİN Günün ilk günü akşam 7'ye kadar olmadığında evden çıkmak benim için zor oluyor. Bu yüzden öğleden sonraları Caveat'taki programımdan önce dışarı çıkmak için sık sık film izliyorum. Sinemada tek başıma film izlemeyi çok önemsiyorum. L'ye ve ardından M'ye binerek Aşağı Doğu Yakası'ndaki, tiyatroya yürüme mesafesindeki Regal Essex Geçidi'ne gidiyorum. Kelimenin tam anlamıyla her şeyi göreceğim; Filmin süresinden ve doğaçlama gösterisine zamanında yetişebilmek için saat kaçta dışarı çıkmam gerektiğine göre geriye doğru çalışıyorum. Benim için genellikle saat 16.00 civarında gerçekleşen her şey en iyi izleme zamanıdır. Bugün Dune: Part Two'yu izliyorum ve onu sinemada izlediğime çok sevindim. Görüntüler, ölçek ve kapsam o kadar etkileyiciydi ki, keşke ilk filmi sinemada izleseydim.

HIZLI BİR ISIK Tiyatrodan birkaç blok ötede hızlı bir akşam yemeği yiyorum; genellikle Spicy Moon'da Dan Dan Noodles with Beyond Meat ya da menüde yer aldığında Superiority Burger'de lahanalı sandviç yiyorum. 2020'nin başından bu yana yaklaşık dört yıldır vejetaryen besleniyorum. Bugün Lava Shawarma'dan falafel sandviçi alıyorum.

DÜNYANIN EN İYİ İYİLEŞTİRME GÖSTERİSİ Gösteri 19.30'da başlıyor ve ben 19.00'da tiyatroda olmaya çalışıyorum. Birçoğu, 2020'de pandemi sırasında kapanmadan önce Upright Citizens Brigade'de Pazar gecesi başka bir doğaçlama gösterisi olan “Asssscat”ta performans sergileyen pek çok insan var. Gösteriyi iki yıldan biraz fazla bir süredir yapıyoruz ve onu seviyorum. Seyirciler arasında genellikle 120 civarında kişi bulunur.

Her hafta sekiz ila on tanesi gösteriye çıkan 20 doğaçlamacıdan oluşan dönüşümlü bir kadro var. Ve sonra, gelip hikayeler anlatan, genellikle bir aktör, yazar ya da komedyen olan özel bir konuk monologumuz var. İzleyicilerden bir öneri alırlar ve bunu alıp hayatlarından hikayeler anlatırlar. Daha sonra karakterlerin ve sahnelerin anlattıkları hikayelerden yola çıkarak tamamen doğaçlama bir gösteri yapıyoruz.

Bu akşamki özel konuk monologumuz Dicks: The Musical'ın ortak yazarı ve yıldızı Josh Sharp. Kendisi benim ve fuardaki hepimizin eski bir dostudur. Monologun tanıdığımız biri olması her zaman eğlencelidir çünkü o bizim neye ihtiyacımız olduğunu bilir ve biz de biraz daha rahat olabiliriz.

TV ZAMANI Eve sabah 10:30 civarında geliyorum ve genellikle eşimle birlikte True Detective'in bir bölümünü izliyorum. Jodie Foster'la geçirdiğim bu sezondan gerçekten keyif aldım; ruh hali, ortam, içindeki tüm oyuncular. Aslında 3. sezonu izlemedim, bu yüzden tamamlama taraftarı değilim ama bu sezon benim için tıkır tıkır oldu ve gerçekten heyecanlıyım.

HALA İŞLEME DEVAM EDİYOR İki tür akşam vardır: ya gösteri çok iyi geçti ve ben uyuyamayacak kadar heyecanlıyım ya da kötü geçti ve ben stresliyim. Bazen bir saatlik True Detective bile beni sakinleştirmeye yetmiyor. Sonra “Monk” veya “Curb Your Coşku” gibi kendimi iyi hissettiren bir program izliyorum. Ayrıca Geçen Hafta Bu Gece John Oliver'ın da büyük bir hayranıyım. Veya uyanık kalıp Final Fantasy XVI gibi bir video oyunu oynarım.

SONUNDA UYUYACAKTIM Çoğu zaman istediğimden daha geç uyanıyorum, pazartesi sabahı pişman oluyorum ve bütün hafta bunun bedelini ödüyorum. Ne kadar işlemem gerektiğine bağlı olarak sabah 2'den 2:30'a kadar herhangi bir yerde olabilir.