Leo Reich hiçbir şeyin gerçekleşmediği bir filmden daha çok hoşlanmaz

anKeRcKO

Yeni Üye
Birçok komedyen gibi Leo Reich de stand-up rutinlerinin tuhaflıklarını adım adım yürüyerek ve kendi kendine konuşarak telafi ediyor.

Bu süreç pandemi döneminde zirveye ulaştı.

“Sanırım dizideki büyük endişenin nedeni buydu” dedi, “Leo Reich: Kelimenin tam anlamıyla kimin umurunda?!”, Z kuşağı alay hareketi şimdi Max’te yapılıyordu, “gerçek şu ki,” şu anda evdeydim Çocukluğumun yatak odasındaydım, her zaman yaşadığım odaydı, duvarında eski posterlerim vardı ve kendimi içinde bulduğum duruma kızgındım.”

Londra’dan yaptığı bir video görüşmesinde, bu gerginlik altında, günah çıkarma amaçlı, daha geleneksel bir set olarak başlayan şeyin, sonunda “kendi kişiliğimin en kötü aşırılıklarının” bir tür kişisel parodisine dönüştüğünü hatırladı. Yeni sette 25 yaşındaki Reich, kısa şortuyla ve mavi gözlü makyajıyla sahnede ter döküyor.

Züppeliğe, hayvan yemeye ve aşağılanmadan özgürlüğe değinmeden önce, “Genç yeteneklerin fetişleştirilmesi fikrini belirli bir düzeyde yaymaya çalışan bir program yapmak çok komik” dedi ve “sonra da aslında benim olduğum kişi haline geldi.” Sevgiyle eleştirmeye çalıştım.

Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1

İki litre bira ve bir sigara

Sıcak güneş, koronalar ve deve mavisi olabilir. Kışın sonu, sıfırın altındaki sıcaklıklar, iki litre Guinness ve bir Marlboro Kırmızısı olabilir. Demek istediğim şu ki, iki litre bira ve bir sigara içtikten sonra bu aslında bilimin insanlara ulaşabileceği zirve noktasıdır. . Başka hiçbir bağlamda kendinizi bu kadar iyi hissetmeyeceksiniz.

2

Kuş gözlemciliği ve doğayı düşünmek

9-15 yaşları arasında olduğum ve gerçekten takıntılı bir kuş gözlemcisi olduğum bir dönem vardı. Dindar olmak istemiyorum ama bazen hayatımızda arkamıza yaslanıp doğanın görkemine hayran kalmamız gerekir. Bu aynı zamanda şunu düşündürüyor: “Tanrım, evren hakkında gerçekten hiçbir şey bilmiyorum çünkü bu küçük adam parlak parlak mavi giyinmiş ve bunun benim anlayabileceğim hiçbir olası açıklaması yok.”

3

Kötü skeç komedisi

Mükemmelliğin neşenin düşmanı olduğuna tutkuyla inanıyorum. Birini sahnede bazı açılardan oldukça aşağılayıcı bir şey yaparken izlemek, ancak bunu yaparken kesinlikle en iyi zamanı geçirmek, size benzersiz bir özgürlük ve insani bağ hissi verir.

4

Hiçbir şeyin olmadığı filmler

Alexander Payne, Lena Dunham, Greta Gerwig’in herhangi bir filmi, Avrupa’ya ait herhangi bir film. Sıkılmış bir kadının bir ortaçağ kasabasında dolaşıp elini perdenin üzerinde gezdirdiği herhangi bir şey. İnsanın şunu merak etmesine neden olan bir şey: “Hayatın hepsi bu mu?” Bu benim için mükemmel.

5

Sakatat

Bir hayvanı öldürüp yemek istiyorsanız bunu Rönesans kralları gibi yapmalı ve tamamını yediğinizden emin olmalısınız. Benim için bunun mükemmel kesişimi, bir karaciğer, bir böbrek ve bir miktar bağırsak yemektir; bu, bir insan olarak kendi özgür iradenizle yaptığınız şeyin bir şeyin parçası haline geldiği gerçeğinden gerçekten saklanamayacağınız bir şeydir. bir zamanlar canlı olan ısırık.

6

Züppelik ve ters züppelik

Bazı konularda züppeyim: süper kahraman filmleri, iç tasarım, restoranlar, gramer, tuhaflık. Züppe olmadığım şeyler: kahve, şarap, realite TV, pop müzik. “Dinle, bu konuda senden daha fazlasını biliyorum” diyeceğiniz birkaç şeyi seçmelisiniz. Ve “Fazla entelektüelleştirmeyin” dediğiniz diğer bazı şeyleri de seçmelisiniz. Ben sadece eğlenmek için buradayım. .”

7

Özlem

Bunun için herhangi bir nesnel nedene veya gerekçeye ihtiyacınız yok. Kelimenin tam anlamıyla herhangi birini arzulayabilirsiniz ve beyniniz ve kalbiniz, benim deneyimlerime göre sizi yıllarca taşıyacak, kesinlikle hiçlikten en büyük arka hikayeyi yaratacaktır.

8.

80’lerin popuyla dans etmek

Demek istediğim, lazerlerin olduğu ve ne bileyim bir grup Pet Shop Boys’un olduğu bir kulüpte dans ediyorsan, hadi ama. Beyninizi sonsuza kadar yeniden yapılandırır.

9

Hiçbir şeyin gerçekleşmediği romanlar

Şehirde yürüyen kişi muhtemelen 20’li veya 30’lu yaşlarındadır ve örneğin bir parti planlıyor veya bir paket alıyor. Romanın tamamı medeniyetin gerileyişinin bir metaforudur. “Bayan”dan bahsediyorum. Dalloway” – Virginia Woolf’un neredeyse her romanı buna uygundur. Flaubert’in “Duygusal Eğitim”inden bahsediyorum. Birisi sizi okurken görse şöyle diyecektir: “Ah, bu adam bir entelektüel.” Olan biteni anlamadığınızı bilmiyorsunuz.

10

Aptalca bir şey söyle

Bence dünyadaki en iyi şeylerden biri sosyal ortamda kendinizi utandırmak ve bunun olduğunu kabul etmektir.