SNL, George Santos ile alay etmeye devam ediyor

anKeRcKO

Yeni Üye
Sorun “Saturday Night Live”ın özgeçmişinin çoğu hakkında yalan söyleyen Cumhuriyetçi kongre üyesi Temsilci George Santos ile dalga geçip geçmeyeceği veya ne zaman dalga geçeceği değildi, sadece hangi “SNL”nin – Aktörün onu oynayacağı sorusuydu.

Ve bu hafta sonu yayınlandıktan birkaç dakika sonra yanıtımızı aldık: Bowen Yang, açılış taslağında Santos olarak ve Hafta Sonu Güncellemesi’nde yine bir masa başı bölümünde yer aldı.

Aubrey Plaza’nın ev sahipliği yaptığı ve müzikal konuğu Sam Smith’in yer aldığı gösteri, Fox Sports’un NFL playoff oyunu Eagles-Giants’ın hicivli bir özetiyle başladı. Mikey Day (TV analisti Howie Long’u oynuyor), etkileyici bir referans listesine sahip yeni bir kenar muhabiri tanıttığında – “Heisman Trophy galibi, Tom Brady’den daha fazla şampiyonluk” – Santos Yang’ın oynadığı ilk tur olduğu ortaya çıktı.

Ligde hücum ve paslarda lider olan ilk oyuncu olduğu iddiasını hatırlatan Yang, “Doğru. Ben bir nevi gerçek Bo Jackson’ım. Ve bir futbolu batıran ilk Afrikalı-Amerikalı oyun kurucu olmaktan gurur duyuyorum.” (Ayrıca “Üniversite Üniversitesine” gittiğini ve orada spor yaptığını söyledi.)

Ayrıca Kitara Ravache adı altında bir drag sanatçısı olduğunu da reddetti. Ancak Yang, “Bunu kim yaptıysa, bunda çok ama çok iyiydi ve birçok yarışmayı kazandı” diye ekledi.

Birkaç dakika sonra Yang, Kitara Ravache olarak geri döndü ve kameranın kafası karışmış ego Nwodim’den (spor spikeri Pam Oliver’ı oynayan) uzaklaşmasını istedi.

Yang, “Ben George değilim,” dedi, “Ben Kitara’yım”, bu alandaki istatistiklerinin 26 ölüm düşüşü, 19 ördek yürüyüşü ve kaptığı “sonsuz” perukların yanı sıra “en sıkı viraj ödülünü” içerdiğini belirtti. ” ”

Bu sizin için yeterli Santos içeriği değilse, Yang daha sonra sunucu Colin Jost’un yanlış profesyonel ve kişisel iddiaları hakkında onu sorguladığı Hafta Sonu Güncellemesinde rolünü yeniden canlandırdı.

Bu segmentte Yang, Yahudi olmadığını, “Açıkçası ikonik olan Yahudi” olduğunu söyledi. Buna rağmen, büyükanne ve büyükbabasının Holokost’ta olduğunu iddia etmeye devam etti. “Aslında Anne Frank’ı tanıyordun,” dedi. “Ona ‘Bunu yazmalısın’ diyenler atalarımdı.”

Haftanın açılış monologu

Parks & Recreation ve The White Lotus gibi şovlarda alaycı dilli karakterleri oynamasıyla bilinmesine rağmen, Plaza ilk SNL monologunda sunucu olmaktan gerçekten heyecan duyduğunu söyledi. Yıllar önce NBC’de komiydi ve izleyicileri, bir zamanlar Plaza’nın çalıştığı set tasarım departmanı da dahil olmak üzere stüdyoda gönülsüz bir tura çıkardı. (“Sana her zaman inandık Avery,” dedi yapım tasarımcısı Akira (Leo) Yoshimura ona.)

Plaza aynı zamanda eski Parks & Rec rol arkadaşı Amy Poehler ile de tanıştı ve Delaware ünlüler sıralamasında yendiğini söylediği Başkan Biden’dan bir görüntülü arama aldı.

Biden, segmentte “Sen Delaware’deki en ünlü kişisin ve buna hiç şüphe yok” dedi. “‘Beyaz Nilüfer’den canlı çıkabildiğin için minnettarız.”

Haftanın ‘Beyaz Lotus’ parodisi

Sunucunuz olarak bir Beyaz Lotus aktörünüz varsa, şovunuzun bir yerinde bir Beyaz Lotus parodisine sahip olsanız iyi olur. Filme alınan bu bölüm, Chloe Fineman’ın Jennifer Coolidge hakkındaki mükemmel izlenimini sergilemekten daha fazlasıydı: Aynı zamanda Nwodim, Kenan Thompson ve bunu yapan Devon Walker gibi oyunculardan oluşan “The Black Lotus” adlı lüks bir oteli de tasavvur ediyordu. Ayrıcalıklı misafirlerinin maskaralıklarına tahammülleri yok.

Ayrıca denizde yüzen cesetler bulunduğunda polise yardım etmek için ellerinden geleni yapmıyorlar. Nwodim’in dediği gibi: “Otel deniz mi? Çünkü otelde çalışıyorum.”

Haftanın ‘M3gan’ parodisi

Başarılı bilim kurgu gerilim filmi “M3gan” özellikle eşcinsel izleyiciler arasında popüler görünüyor. (Hey, bunu daha önce nerede duyduk?) Öyleyse neden bu demografiye hitap eden bir devam filmi geliştirmiyoruz?

M3gan 2.0’ın bu sahte fragmanının dayanağı bu, burada Fineman tamamen mükemmel bir başka taklit sunuyor – bu kez filmin cani robot bebeği olarak – ve Plaza onun daha da gey dostu yükseltmesi olarak. Ayrıca, burada detaylandıramayacağımız nedenlerle eşcinsel bir müttefik olarak selamlanan M3gan yıldızı Allison Williams’tan bir kamera hücresi var. (HBO dizisi Girls’teki çalışmalarına aşina iseniz, bunun neden olduğu hakkında bir fikriniz olabilir.)

Haftanın hafta sonu güncelleme şakaları

Hafta sonu güncelleme masasında moderatörler Jost ve Michael Che, George Santos ve FBI’ın Başkan Biden’ın Delaware’deki evinden diğer gizli belgelere el koyması hakkında konuşmaya devam ettiler.

Jost başladı:

George Santos, kendisini olduğundan daha başarılı göstermek için hayatının neredeyse her alanında yalan söylediği ve ona Instagram takma adını kazandırdığı için birçok soruşturmayla karşı karşıya. George Santos’un tüm yalanları arasında en sevdiğim yalan, onun Baruch Koleji için göze çarpan bir voleybol oyuncusu olduğuydu. Bu güzel bir şey ama öyleymiş gibi davranmak çılgınca bir şey. Bu onun fantezisi mi? Bu, bir çocuğa büyüyünce ne olmak istediğini sormak gibi bir şey. “Bilmiyorum, Kohl’s’ta müdür yardımcısı?” diyorlar.
Yanındaki ekranda Santos’un iki köpeği gezdirirken çekilmiş bir fotoğrafı gösterilirken Jost devam etti:

George Santos – burada profesyonel referans olarak listelediği iki kişiyle birlikte görüldü – bir moda uzmanı tarafından iyi giyimli olduğu için bu kadar uzun süre yalanlarından sıyrılabildiği şeklinde tanımlandı. Bu adam iyi giyimli mi? Mağazada giydiklerinin üzerine çekerek kıyafetleri çalmaya çalışıyor gibi görünüyor. Ve, ah, orospu için değil, ama bunun hakkında konuşabilir miyiz? Bu görmek? Yani, yarım fermuarın üzerinde bir blazer? Kızım, benim yat partimde değil.
Che, Santos başlığını aldı:

George Santos’la performans sergilediğini iddia eden bir travesti, George’un bir profesyonel olacak cazibeye sahip olmadığını söyledi. Ancak Kongre’deki başka bir travestinin Marjorie Taylor Greene karakterinden kesinlikle öldürdüğünü söyledi.
alkışlamaya devam etti:

Bu sabah erken saatlerde FBI, Başkan Biden’ın Delaware’deki evini aradı ve altı tane daha gizli Obama dönemi belgesi buldu. Daha da kötüsü, bunlardan biri Obama’nın gerçek doğum belgesiydi. [The screen beside him showed a joke birth certificate for Barack Hussein Obama from the Republic of Kenya.] Black Tail Magazine’in bir sayısında gizlenmişti.
Haftanın ‘Parklar ve Rekreasyon’ buluşması

“SNL” standartlarına göre bile bu bölüm, Jonathan ve Drew Scott (namı diğer The Property Brothers), Tony Hawk, Kim Petras (ilk müzik bölümünde Sam Smith’e katılan) ve Sharon Stone (the the Smith’in ikinci performansında yer aldı).

Ama duygusal bir favori seçmek zorunda kalsaydık, Poehler ve Plaza’nın “Parks & Recreation”da oynadıkları şanssız devlet çalışanları Leslie Knope ve April Ludgate olarak geri döndüğü bu hafta sonu masa başında güncelleme bölümünü seçerdik. Kesinlikle çekiciydiler ve SNL’nin onlara rolleri için bir ceket ve kapüşonlu bulmak için büyük çaba sarf ettiğini takdir ediyoruz.