Stephen Colbert, Fox News’un Biden’ı suçlama geleneğiyle alay ediyor

anKeRcKO

Yeni Üye
Dün gecenin sizi uyutacak ve bize komedi izlememiz için para kazandıracak önemli anlarının özeti olan Best of Late Night’a hoş geldiniz. Burada Şu anda Netflix’teki en iyi 50 film.

Türkiye’de enflasyon

Perşembe günkü tatil, Şükran Günü Arifesinin ana temasıydı.

Stephen Colbert, Fox News’un çiğ hindinin artan fiyatına ilişkin haberine odaklandı ve kanalın “burada bir kutlama geleneği olduğunu ve bunun sorumlusu olarak Joe Biden’ı suçladığını” söyledi. Bu yıl, eski Kongre Üyesi Jason Chaffetz’in, başkanın yönetimindeki enflasyonun hindi ve pul fiyatlarını artırdığı yönündeki iddiaları ortaya çıktı.

Colbert, “Doğru. Joe Biden’ın açgözlülüğü sayesinde çiğ hindi alıp damgalayıp bir akrabaya göndermek her zamankinden daha pahalı” dedi. “Çok teşekkür ederim Joe.”

“Bu gece aslında Drinksgiving olarak biliniyor ve birçok insan lisedeki eski sevgilisiyle yeniden bir araya gelecek. Yarın yakından bakarsanız, geçit töreninin yarısının sadece utanç yürüyüşü yapan insanlardan oluştuğunu göreceksiniz.” –JİMMY FALLON

“Tabii ki, İçki Günü ile Şükran Günü arasındaki fark, hayatta kalmak için değil eğlence için içmenizdir.” –JİMMY FALLON

“Evet, Drinksgiving’e katılmak güzel ama arkadaşınızın ‘Ben de Drinksmas’ı kutluyorum, Drinkakah, Drinkwanzaa, Drinko de Mayo’ demesi iyi değil.” –JİMMY FALLON

“Doğru, Şükran Günü neredeyse yaklaşıyor. Bu benim en sevdiğim tatillerden biri ama dürüst olalım: biraz gergin olabilir. Demek istediğim, bu yüzden hindi üzerinde ezilmiş Xanax’tan yapılmış kuru bir ovalama kullanıyorum. –JİMMY FALLON
Görmeye değer ne

Çarşamba gecesi “Daily Show”un ortak sunucuları Jordan Klepper ve Desi Lydic, Fox News genel merkezinde Noel’de Savaşı inceledi.

Perşembe akşamı sabırsızlıkla beklediğimiz şey

“Geç Gece”, sunucu Seth Meyers’in ailesinin özel konuk olarak Perşembe günü yayınlanan tek programı olacak.

Bunu da kontrol edin