Tracee Ellis Ross için mutluluk bir kase zeytin ve kendi kıyafetleridir

anKeRcKO

Yeni Üye
Tracee Ellis Ross, “Black-ish”ten sonraki hayatın harika olduğunu düşünüyor.

Geçen yıl ABC dizisindeki sekiz sezonunu tamamladığından beri saç bakımı işine odaklandı, çok sayıda konuşma yaptı ve şu anda iki filmde rol alıyor: Eddie Murphy’nin Noel dekorasyonu takıntılı karısını canlandıran “Candy Cane Lane” kocası ve “American Fiction”da Jeffrey Wright’ın mücadeleci yazarının kız kardeşi rolünde.

Ve giyiniyor. Ross bile buna şaşırdı.

Sıcak banyoların önemini anlatmak için Los Angeles’ta park etmiş arabasından arayarak, “Sekiz yılımı, yani yılın sekiz ayını, kendim olmayan birinin kıyafetlerini giyerek, yılda 24 bölüm yaparak geçirdim” dedi. siyah sanat ve yüzme havuzları. “Sabah kalkıp ne giymek istediğime karar vermenin ne kadar büyük bir keyif ve mutluluk olduğunu bilmiyordum.”

Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1

Zeytin

Bir zamanlar birlikte olduğum bir adam vardı ve şöyle dedi: “Bu kayalar da ne?” Bu iğrenç.” Bir başkası bana şöyle dedi: “Zeytin yaşlıların yemeğidir.” Gençken onları o kadar çok severdim ki bazen içerdim. zeytin suyu. Ben yeşil zeytini tercih ediyorum. Süslü bir zeytini seviyorum. Noel’de kendime ısmarladığım ikram ise yeşil zeytinde güneşte kurutulmuş domatesli zeytinyağı. Bu zeytin beni tam anlamıyla delirtecek.

2

Siyah Sanatçıların Sanatı

Fırsatların sınırları dahilinde olabilmenin bir yanı var, özellikle de bu ülkede – sistemik ırkçılık, sürekli güvenlik bulma, güvende olma ve ayrıca kendin olma ve neşe bulma ihtiyacı arayışı, tüm bu Kavşakları görüyorum. Siyah Sanat. Beni aydınlatıyor, ilham veriyor ve cesaretlendiriyor. Ve güvenlik ve özdeşleşme duygusunun benim için gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum.

3

banyo

Suya dalmayı seviyorum ama ıslanmayı sevmiyorum. Kafa karıştırıcı, biliyorum. Ama sıcak bir banyo sinir sistemime iyi geliyor. Hayatımda duşun çok yıpratıcı olduğu zor zamanlar geçirdim çünkü bazen bir şeyi işlerken ya da acı çekerken, duş gibi şeyleri akışına bırakmak benim için çok zor oluyor. Öte yandan banyonun yumuşak bir yanı vardır.

4

Evde giyinme oyunu oynuyorum

Dolabım benim mutlu yerim. Burası hayallerin yapıldığı ve görünümün icat edildiği yerdir. Küçük yaşlardan itibaren giyinmeyi çok severdim ve annemin dolabından bir şeyler çalmak bugün bile bana keyif veriyor. Kıyafet hazineleri topluyorum, kıyafetlerimi giyiyorum ve onlarla tekrar tekrar ilgileniyorum. Sabahları hala gözlüğümü takarken, pijamalarımı çıkarıp kıyafetlerimi hazırlamaya başladığımda ilk iş olarak bunu yapmayı seviyorum.

5

Eşleşen setler

İç çamaşırından sutyene, el ve ayak tırnaklarına kadar her şey. Eşofmanları kombinlemiyorum. HAYIR. Bu, yukarı ve aşağının birlikte çalışmasıdır. Bu konuda koordine olmaktan hoşlandığım dışında söylenecek pek bir şey var mı bilmiyorum.

6

Benim yatağım

Sıfırlamayı sembolize eder. Bir mizaç değişikliğini sembolize eder. Burada tüm dış görünüşümü ve dünyada takmak zorunda olduğum her türlü performans maskesini bırakabilirim. Yalnız yaşıyorum ve bekarım, bu yüzden çarşaflarımı haftada bir kez değiştiriyorum; bazen de dökülme olursa haftada iki kez. Zeytinimi yapmadığım zamanlarda yatağıma acı sos ve patates cipsi koyma eğilimindeyim.

7

Unutulmaz anlatıcılara sahip sesli kitaplar

Beni kimin okuduğuna çok önem veriyorum. Ann Patchett’in romanlarının çoğu Hope Davis tarafından okundu ve rüya gibiydi. Toplanırken, giyinirken, yemek pişirirken, uyuyakalırken sesli kitap dinlemeyi seviyorum. Ann’in son romanı Meryl Streep tarafından okunuyor ve tanrım çok güzeldi.

8.

Sayfa maskeleri

Günde üç ya da dörde kadar yaptığım biliniyor. Saçınızı, vücudunuzu ve cildinizi nemlendirmenin, hangi yaşta olursanız olun genç ve sulu kalmanın anahtarı olduğunu düşünüyorum.

9

Duygusal konuşmalar

İnsanların ne hissettikleri hakkında derin bir sohbet yapmayı seviyorum. Benim ilgimi çeken şey bu. Herkes bundan hoşlanmaz ama ben severim.

10

Yüzme havuzu

Beni tanıyan herkes havuzu çok sevdiğimi bilir. Tatildeyken havuz aracılığıyla çalışan insandan tatilciye geçiyorum. Ben plaj insanı değilim. Denizi sevmiyorum; Bana göre yeterince organize değil. Çok fazla kum, çok fazla kaos, çok fazla. Havuzda ne alacağımı biliyorum. İlk dalışlarımla tanınırım. Bunları kaydetmeye ve Instagram’da paylaşmaya başladım ve şimdi ilk dip kızıyım.