Tyler James Williams, Bell Hooks ve Tom Ford ile moralini yükseltiyor

anKeRcKO

Yeni Üye
1

çan kancası

2020 yılında bir süre daha karantinada olacağımız netleşince insanlardan kitap tavsiyeleri aldım. The United States vs. Billie Holiday’i yeni bitirmiştim ve oyuncu kadrosundan Bayan Lawrence, Bell Hooks’un We Real Cool’unu tavsiye etmişti. Okudum ve sesine aşık oldum ve daha önce hiç görmediğim bir şekilde görüldüğümü hissettim ve kendimle ilgili bilmediğim şeyleri anladım. Sonra şimdiye kadar yazdığı her şeyi gözden geçirdim. Bana göre, erkeklik standartlarına gerçekten meydan okuyorlar, özellikle de Gregory ile olabildiğince çoğunu ortadan kaldırmaya çalıştığım siyah erkeklik standartlarına.

2

D’Angelo’dan “Voodoo”

Bu albümün evimde çaldığını ilk duyduğumda 8-9 yaşlarında olmalıyım. Ben de ‘Bunu kim yaptı? İçimi kim aldı da seslendirdi?” Albümü günde bir kez, genellikle öğle arasında dinliyorum. D’Angelo, o benim için her şey.

3

Sinema Günahları

Her şeyin çok katı olduğu ve sanat yaptığımız sektörümüzde meydana gelen tüm mecazlara ve arkaik şeylere işaret eden bir YouTube kanalı. Yatağıma uzanıp dinlenirken genellikle gecemi böyle sonlandırırım. Bir yerlerde birinin her şeyi söküp takmasını gerçekten komik buluyorum.

4

Earl Grey Latte

Daha gençken Crohn hastalığı nedeniyle kahve içmeyi bırakmak zorunda kaldım ve büyük bir latte insanıydım. Bu yüzden, birlikte harmanladığınız bu harika Earl Grey çayları kombinasyonuna sahibim. süt köpüğü. Kahve gibi hissettiriyor ama çayda bulunan çiçeksi notalara sahipsiniz. Kışın, bir tutam hindistan cevizi, hatta biraz tarçın ve tek bir şeker ekleyebilirsiniz. Ve “Bu ağır bir yük olacak” dediğin günlerden biriyse, iki poşet çay yap.

5

Skywalker Esrar

Bu benim en sevdiğim tür. Ayrıca Crohn hastalığı ile ilgili olarak doktorlarım daha fazla yememi istedi. İştah tepkim herkesinkiyle aynı değil – Bana aç olduğumu söyleyecek bir şeye ihtiyacım var. Ve dediler ki, “Hey, marijuana var.” Yapmamız gereken her şeyi yapıyor gibi görünüyor.

6

Tom Ford mumları

Abbott’tan hemen önce Prag’da Whiskey Cavalier adlı bir şov çekiyordum ve Parizska Caddesi’ndeki dükkanlardan birinde bu muma rastladım. Çok erkeksi notalar var ama arkasında kadınsı ve hafif olan bu yumuşak pudra var. “Evim hep böyle koksun istiyorum” diye düşündüm.