Violet Beane tuhaf sessizlikleri umursamaz

anKeRcKO

Yeni Üye
4

Büyük hırsız

Bana göre Adrianne Lenker çağımızın en iyi söz yazarıdır. Hikâyeleri başından sonuna kadar anlatma şekli, açıldığını ve kendini ifşa ettiğini gösteriyor. Onu Los Angeles'taki Wiltern'de canlı gördüm ve çok iyi. Yüzde 100 tam gaz veriyor. İnsanlar hep Stein'ın öldüğünden bahsediyor ve ben de 'Hayır, o orada' diyorum. Bunun sebebi Adrianne Lenker.”

5

Çakışan modeller

Renkleri ve desenleri büyüleyici buluyorum. Bazen evimden çıkıyorum ve arkadaşlarım soruyor: “Violet, ne giyiyorsun?” “Bilmiyorum ama hoşuma gidiyor.” Küçükken evimin tamamı beyaz ahşaptan yapılmıştı. West Elm kataloğuna benziyordu ve bu o zamanlar kendimi çok iyi hissetmemi sağlamıştı. Şöyle düşündüm: “Ah, ben bir yetişkinim. Zarifim.” Ve şimdi şöyle düşünüyorum: “Hayır, bu rengi seviyorum; Bu şey hoşuma gitti. Kapatacağım.” Belki bu diğer şey mantıklı gelmiyor ama bana öyle geliyor ki ve dürüst.

6

Garip duraklamalar

Bunlar herkesin başına gelir ve onlardan kaçınmaya çalışırsanız onları yaratırsınız. Çoğu zaman insanlar konuşmaları herhangi bir şeyle doldururlar çünkü bunu yapmak zorunda olduklarını hissederler. Ancak herkes her zaman size en yakın insanlarla konuşurken sakin olabileceğinizi ve kendinizi hiçbir şey söylemek veya yapmak zorunda hissetmeyeceğinizi söylüyor. Bu yüzden, garip duraklamaların, birisiyle asıl konuya gelmeden hemen önce, duraklamanın çok garip olmaktan çıktığı nokta olduğunu düşünüyorum.

7

Antik kapı kolları

Oaxaca'daydım ve bir antika dükkanına girdim ve birkaç kapı kolu gördüğümü hatırlıyorum. “Bunlar çok güzel” diye düşündüm ve onları her yere dağıttım ve her birini işaret edip nereden aldığımı hatırlayabildim. Neredeyse bir hatıra gibi. Gidip bir sürü anahtar almıyorum. Bir kapı kolu arayacağım.

8.

Dondurulmuş Charleston Çiğnemeleri

Bana büyümeyi hatırlatıyorlar. Bu, çikolatayla kaplanmış ve dondurucuya atılıp çıtır çıtır olan şu marshmallow nuga şeyine benziyor. Eğer bunu bulabilecek biri varsa sana adresimi gönderirim.

9

Rene Magritte

Bana şunu düşündüren ilk sanatçılardan biriydi: “Sürrealizmin bu versiyonu bana çok doğru geliyor.” Versiyonu çok net ve basit. Sanki her şeyin küçük bir mesajı ya da gizli küçük bir şeyi var. Son müzik videom olan “Half of Me”de ona tam bir saygı duruşunda bulundum ve bu bulut dünyasını yarattım.

10

Köpek yavrusu pençeleri

Bir köpek yavrusu uyuduğunda ve patilerinin kokusunu duyabildiğinde bunu seviyorum. Çok rahatlatıcı bir yılbaşı gecesinde Meksika'daydım ve sonunda yanımda bir sokak köpeği yavrusu getirdim. Yoruldum ama patileri çok güzel kokuyor. Sıcaklar ve o yorgun kokuları var ve ben sadece “patlamış mısır” diyorum.